עו"ד בן גביר המתמודד לכנסת מטעם "איחוד מפלגות הימין" הגיב היום (שישי) על הפרסום כי גורם משפטי מבכיר מעריך שבג"ץ יפסול את מיכאל בן-ארי מלהתמודד ברשימה.

לפי בן-גביר, הטיעונים נגד בן-ארי מבוססים על "חומר שהוצג ונאסף על ידי התנועה הרפורמית". לפי עורך-הדין מדובר ב"חומר חלקי ביותר", אשר "קטעים מהותיים" מתוכו "הושמטו על ידי הרפורמים".

לטענת בן-גביר היועץ המשפטי נוהג באיש הימין, בדרך אחרת מאשר זו בה  הוא נוהג באנשי המפלגות הערביות. "לפסטיבל הצביעות אין גבול", אמר.

"היועץ המשפטי ופרקליט המדינה עושים כל דבר אפשרי כדי למנוע את ההתמודדות של ד"ר בן ארי. הם הגישו חוות דעת שערורייתית, ואחרי שהפסידו בוועדה הם הוציאו תדרוך שיש כוונה לפתוח בחקירה פלילית נגד בן ארי – אחרי שמונה שנים שבהן לא פתחו בשום חקירה".

בנוסף טוען איש 'עוצמה יהודית' כי הדיווח ב'מעריב' מקורו בניסיון של המערכת המשפטית להטות את דעתם של שופטי בג"ץ. "עכשיו משתמשים בתדרוך לכתב מעריב כדי לנסות ולהשפיע על החלטת בית המשפט העליון", אמר בן גביר, "התחושה היא שמנדלבליט וניצן מבקשים לנהל את מדינת ישראל ולהחליט מי יתמודד ומי לא ראוי, וכמו תמיד הם "שוכבים על הגדר" בשביל כסיף, חד"ש, תע"ל, רע"מ ובל"ד".מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20