איילת שקד מסבירה בריאיון ב"פגוש את העיתונות" מדוע לטענתה מה שהיה טוב למפלגה בעבר – שיתוף פעולה עם בן גביר – אינו טוב למפלגה היום. בן גביר בתגובה לדברים: "זו השיטה של איילת ונפתלי – משתמשים וזורקים

בראיון קראה איילת שקד לבן גביר לגלות אחריות ולפרוש. על הנכונות שגילתה בעבר לשתף פעולה עם בן-גביר, לעומת סירובו העיקש של נפתלי בנט לעשות זאת בסיבוב הבחירות הנוכחי, אמרה שקד: "בפעם קודמת אני הובלתי את הרשימה, וחשבתי שזה נכון. הצענו לבן-גביר את המקום השמיני והוא סירב. היום בנט מוביל את הרשימה, הדעה שלו היא שונה. בסופו של דבר צריך להסתכל על התוצאה הסופית, וזו תוצאה טובה".

מאיתמר בן גביר נמסר בתגובה: איילת שקד נוקטת בגישה של הרצחת וגם ירשת. גם הרסו את האחדות בימין ולמעשה פסלו 84000 מצביעים שנכון שהם לא האליטה בציונות הדתית אך הם אנשים טובים ונאמנים וגם מבקשת היום ממני לפרוש ולקבל את הקול שלהם. זו השיטה של איילת ונפתלי – משתמשים וזורקים. איילת יודעת שאנחנו היחידים שלא ניכנס לממשלת גנץ לפיד והיא ונפתלי ניהלו משא ומתן לכניסה שלהם לממשלתו. גם איילת יודעת שהסיכוי היחיד של נתניהו להגיע ל- 61 מנדטים הוא רק אם עוצמה תעבור ולאור זאת קורא לה להפסיק לירות בנגמש ולקלקל לימין.

אלדר ממן

אלדר ממן:עוד באותו נושא