בחדר ההלבשה של בית״ר ירושלים בבית וגן בסוף השבוע, התבדחו השחקנים האם יתקשר לגיל לבנדה כדי לברך אותו במקרה שהקבוצה תנצח היום את מכבי תל אביב.

, מחזיק זכויות הניהול של המועדון, ביקש מעוזרו של מימר להישאר בקבוצה עד להחתמת מאמן חדש. עבור לבנדה האלמוני, העמידה הערב, 21:00 בנתניה מול סגנית האלופה זה הרבה מעבר לחלום שמתגשם. למרות הבעיות בבית״ר ירושלים, במכבי תל אביב לא מזלזלים ביריבה ומתעלמים מהעובדה שהקבוצה תגיע ללא מאמן קבוע.

מכבי מול בית"ר. תמונות: עמודי הפייסבוק של מכבי ת"א ובית"ר ירושלים
מכבי מול בית”ר. תמונות: עמודי הפייסבוק של מכבי ת”א ובית”ר ירושלים

 

״בית”ר ירושלים קבוצה מיוחדת שחיה מהמשחקים האלו. הם תמיד במוטיבציית שיא נגדנו, יש להם סגל מאוד איכותי, יהיה משחק מאוד קשה זה בטוח”, אמר דור מיכה שחוזר לסגל מכבי תל אביב אחרי פציעה. מאמן מכבי, ג’ורדי קרויף, החליט לפרסם רק היום את הסגל גם בגלל פציעות של שחקנים ורצונו לבדוק הבוקר את מצבם. ניק בלקמן, הרכש מאנגליה התאמן בסוף השבוע במכבי אבל לא יהיה בסגל.

אחרי המעידה של האלופה בטרנר נגד מכבי נתניה (1:1), במכבי רוצים לפתוח את העונה עם ניצחון ולהתרכז במשחק המשמעותי ביום חמישי נגד אלטאך האוסטרית. תיקו יספיק לצהובים כדי לעלות  לשלב הבתים של הליגה האירופית ובמכבי רוצים לעבור את המשחק מול בית״ר ירושלים בשלום גם בנוגע לפציעות.

ממשיך לתעתע בתקשורת. ג'ורדי קרויף. צילום: מכבי ת"א
ג’ורדי קרויף. צילום: מכבי ת”א

 

אצל האורחת מירושלים האווירה טובה מאוד למרות פיטוריו של שרון מימר. אלי אוחנה אמר לשחקנים אתמול כי העובדה שבית”ר ירושלים תגיע למשחק עם מאמן זמני לא צריכה להשפיע עליהם במגרש. לבנדה עצמו אמר אתמול לשחקנים כי למרות שיש להם תירוצים, הוא מצפה מהם לעלות לשחק ולא למצוא נחמה במציאות הלא אידיאלית של המועדון בימים אלה: ״המבחן שלכם עכשיו הוא לשים את הכול בצד ולהביא את היכולת הכי טובה שלכם למשחק. אנחנו קבוצה חזקה שמסוגלת לנצח את מכבי תל אביב, זה תלוי רק בכם”.

נמצא בחופשה משפחתית בקוסטה ריקה ואחרי פיטוריו של מימר הוא החליט להקדיש את הזמן בימים האחרונים למשפחתו וניתק את הפלאפון לשעות רבות. היום הבעלים יעביר את המסרים שלו לעוזר המאמן לבנדה שבניגוד למימר אמור למלא את ההוראות שיקבל מהבעלים במלואן. לבנדה ימשיך באותו קו שטביב דרש מהמאמן שפוטר, אנטואן קונטה יהיה בעמדת הבלם.

מספר 11 שוב בבית"ר. צילום: משה בוקר, ערוץ 20
אין כרגע מאמן. צילום: משה בוקר, ערוץ 20

 

לינדזי רוז, בלם לוריין, אמור להגיע אחרי המשחק ארצה במטרה להצטרף לבית״ר ירושלים. הצטרפותו של רוז תגרום לחזרתו של קונטה לעמדת המגן הימני. הקבוצה תצא היום למלון בנתניה שם השחקנים ינוחו, לבנדה יקיים את האסיפה הטקטית והקבוצה תצא לאיצטדיון בעיר.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.