צילום: דובר צה"ל

כאמור, במהלך הלילה עצרו כוחות צה"ל, שב״כ, מג"ב ומשטרת ישראל באיו"ש 19 . כמו כן, הותר לפרסום כי חלק מהמבוקשים שנעצרו הלילה על-ידי כוחות צה"ל ושב"כ באזור העיר רמאללה ומרחב החטיבה המרחבית "" הם 15 פעילי טרור מארגון החמאס.

הפעילים נעצרו לאחר שהיו בקשר עם חאלד אלדין חאמד, פעיל מרצועת עזה, ובכירים נוספים, אשר תודרכו למלא משימות שונות בשם ארגון הטרור . בנוסף, קיבלו הפעילים מימון לטובת קידום פעילות ארגון הטרור באזור מגוריהם. בנוסף, במסגרת המבצע הוחרם רכב שווה ערך לאלפי שקלים המועברים לפעילים למטרות טרור. במסגרת המבצע נסגר בית דפוס המהווה מקור להפצת חומרים המשמשים את ארגון הטרור להסתה לטרור.

צילום: דובר צה"ל

חשיפת הפעילות מלמדת פעם נוספת על ניסיונותיהם הבלתי פוסקים של ארגון הטרור חמאס מרצועת עזה להניע פעילות טרור בשטחי , באמצעות העברת מימון, מתן משימות והפצת מסרים, ללא התחשבות בפגיעה בהשלכות על מרקם החיים של התושבים הפלסטינים באזור .

צה"ל ושב"כ ימשיכו לפעול בנחרצות כנגד כל פעילות טרור באזור יהודה ושומרון, ובתוך כך כנגד פעילי טרור אשר יהיו בקשר עם פעילי ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה, ומדגישים כי ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה הוא אחראי לכל פעילות שבוצעה בהכוונתו.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא