19:52 17/10/2017
דף הבית > ספורט > בלעדי: לוזון נתן להנהלת הפועל אור ירוק לשחרור שוינפלד

בלעדי: לוזון נתן להנהלת הפועל אור ירוק לשחרור שוינפלד

המאמן התנה את עזיבת החלוץ בהחתמת שחקנים חדשים. הפועל באר שבע ומכבי תל אביב כבר מחכות לקלוט אותו

גיא לוזון, מאמן הפועל תל אביב, נתן לראשי המועדון אישור למכור את החלוץ ארון שוינפלד מהקבוצה תמורת החתמת שחקנים אחרים.
לוזון שיבח את השחקנים על המשחק בטדי למרות שהקבוצה שיחקה בהרכב חסר מאוד, המאמן אמר לשחקנים כי הם היו טובים בהרבה מבית״ר ירושלים בזכות נחישות, מוטיבציה גבוהה ומשמעת טקטית. המאמן אמר לראשי המועדון כי הוא רוצה שחקנים שרוצים להיות בקבוצה למרות הקשיים הכספיים ואין לו רצון לגרום לשחקנים שאינם רוצים להישאר לפגוע בקבוצה..
שוינפלד, בדרך החוצה. צילום: ONE
שוינפלד, בדרך החוצה. צילום: ONE
במסגרת הרצון של לוזון להתחזק בחלון העברות בינואר, מאחורי הקלעים כבר החלו מגעים לכמה אופציות לחיזוק הקבוצה. ראשי הפועל תל אביב וגורמים מטעמם מגלגלים שני ערוצים לעיסקאות עם מכבי תל אביב והפועל באר שבע כאשר המטרה היא להגיע לסיכום עם אחת מהן לפני פתיחת חלון העברות.
לוזון מוכן לוותר על שוינפלד, שלא שותף במשחק בטדי בגלל שהגיש תביעת בוררות נגד המועדון בטענה שהחוזה שלו אינו בתוקף. לוזון אמר לראשי הפועל כי הוא רוצה שחקנים מחויבים ונתן להם את ברכת הדרך למכור את החלוץ.
המאמן נתן לראשי הקבוצה את רשימת השחקנים שהוא רוצה כאופציה למכירת שוינפלד, והמגעים מתרכזים מול האלופה וסגניתה.
באר שבע מעוניינת בחלוץ ובתמורה לוזון רוצה את מוחמד גדיר ויובל שבתאי. השאלה היא האם שתי הקבוצות יגיעו להסכמות בנוגע למחיר ששווה שוינפלד. אופציה נוספת היא מכירת החלוץ למכבי תל אביב תמורת עדן בן בסט וברק יצחקי. כל הרביעייה שלוזון מעוניין יסכימו להגיע להפועל בתנאי שלא ייפגעו משמעותית בחוזה שלהם ורק בגלל שלוזון המאמן. בהפועל תל אביב רוצים למקסם את המחיר עבור שוינפלד ולהשאיר כסף לתשלומים עבור משכורות ולכן העלות הגבוהה של בן בסט מטרידה את ראשי המועדון והועלתה אפשרות שמכבי תל אביב תסייע במימון החוזה. אופציה נוספת שהועלתה היא העברת חלק מהשחקנים בהשאלה.
‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

אלי טביב. צילום: פלאש90

טביב: "הקבוצה חייבת להשתפר כדי להתמודד על אליפות"

יום אחרי הניצחון הגדול על מכבי נתניה, בבית"ר מרגישים כי היכולת הזאת לא תספיק כדי לאיים על התואר. בינתיים, אוחנה סיכם עם ספונסר ראשי חדש