4:18 21/10/2017
מבזקים
דף הבית > כלכלה > בלי עבודות בשבת: הגיהנום בדרכים החל

בלי עבודות בשבת: הגיהנום בדרכים החל

שלוש מתחנות הרכבת בתל אביב נסגרו הלילה לצורך עבודות תשתית וייפתחו רק עוד שמונה ימים. מפת הפקקים

מתוך "כלכלי בלילה" עם משה כץ 18.9.16

שלוש תחנות רכבת בתל אביב נסגרו הלילה (ב') למשך שמונת הימים הבאים, בשל עבודות תשתית נרחבות שייערכו עד יום שלישי, 27 בספטמבר בשעה 05:00. הפעילות בתחנות האוניברסיטה, סבידור-מרכז והשלום הושבתו. העבודות הן כחלק מהיערכות להפעלת הקו המהיר בין תל אביב לירושלים, שעתיד להתחיל לפעול בעוד כשנתיים.

כדי להתגבר על העומס בעקבות עבודות תשתית של רכבת ישראל, יתוגברו קווי אוטובוסים, מוניות השירות יגבירו את תדירותן, ומשרד הביטחון יפעיל מאות אוטובוסים לבסיסי צה"ל ברחבי הארץ, כולל לעיר הבה"דים. תחנות הרכבת שנסגרו הן תל אביב-האוניברסיטה, תל אביב סבידור-מרכז ותל אביב-השלום, ובמשרד התחבורה נערכים להסעת עשרות אלפי אנשים מדי יום באוטובוסים, מהצפון ועד הדרום. על פי התכנון, התחנות הללו ייפתחו מחדש רק בעוד שמונה ימים, בבוקר יום שלישי, 27 בספטמבר.

מרכבת ישראל נמסר כי כעשרת אלפים נוסעים הגיעו עד השעה שמונה הבוקר לתחנות הרצליה ותל אביב ההגנה, משם המשיכו את נסיעתם אל תוך תל אביב באמצעות כ-150 אוטובוסים שהופעלו על ידי משרד התחבורה.

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

חיים כץ 19.10

שר הרווחה: "פרטי ההסכם עם הנכים עדיין לא הגיעו אלי"

שר העבודה והרווחה חיים כץ בראיון "להיום הזה" מבטיח כי העלאת קצבת הזקנה תעלה את כל האזרחים הוותיקים מעל קו העוני וגם: מתי יחל יישומו של ההסכם להעלאת קצבת הנכות?