19:58 22/06/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > בלי בושה: חנין זועבי תוקפת את משפחות הנרצחים

בלי בושה: חנין זועבי תוקפת את משפחות הנרצחים

זועבי תקפה את משפחות השוטרים שנרצחו בהר הבית וכתבה: "ביקורי תנחומים אצל משפחות של לוחמים בשורות הכובש - מכה לאחדות הלאומית"

ח"כ חנין זועבי (הרשימה המשותפת), תקפה את משפחות השוטרים הדרוזים שנרצחו בשבוע שעבר בפיגוע בהר הבית וכתבה כי "ביקורי תנחומים אצל משפחות של לוחמים בשורות הכובש הם מכה לאחדות הלאומית". כך צייץ הבוקר (ה') בטוויטר עיתונאי התאגיד 'כאן' ערן זינגר.

עלילת דם חדשה. חנין זועבי. צילום: יונתן סינדל/פלאש90
חנין זועבי. צילום: יונתן סינדל/פלאש90

'הרשימה המשותפת' לא גינתה את הפיגוע בהר הבית, וחבריה פרסמו בתגובה מספר הודעות נפרדות. כמה מחברי הרשימה קראו לצעירים ערבים להימנע מאלימות. אחרים הסתפקו בהצהרה כי שימוש בנשק מנוגד לדרכם. גם ועדת המעקב של ערביי ישראל סירבה לגנות את האירוע.

בפוסט שפרסם בפייסבוק ראש מועצת דליית אל כרמל רפיק חלבי במוצאי שבת הוא גינה את התנהגות חברי הרשימה המשותפת: בפנייה לחברי הכנסת מטעם הרשימה המשותפת כתב: "איימן !! אחמד !! אוסמה !!חשבתי שאתם אמיצים !!", כתב והוסיף "רק חשבתי ומגיע לי לטעות פעם ..רק פעם . כי נאמנות אינה מתחלקת . או נאמנים לדרך או מניפולטורים פופוליסטים".

על תגובת ועדת המעקב כתב חלבי: "קראתי את המנשר של ועדת ההנהגה הערבית הישראלית והתביישתי ! חשבתי להחזיר להם באותו מטבע אבל הם לא שווים את זה".

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

הלך לעולמו הפרשן הפוליטי הפרו-ישראלי של רשת פוקס

צ'ארלס קראוטהאמר, הפרשן היהודי השמרן של רשת פוקס והוושינגטון פוסט הלך השבוע לעולמו לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן: "חייתי חיים נפלאים ומלאי הישגים בדיוק כפי שחלמתי. כעת המאבק שלי הסתיים"