ראיתי את הסרטון הבכייני של אסף הראל נגד נתניהו ש”קורע את הרשת” – אסף הראל זה באמת הקשקשן הכי גדול שהיה פה, שחושב שמונולוגים עאלק בועטים יצילו את התכנית מתנ”סים שהוא הרים.

איך אני מתבאס שוב להגן על ביבי, אבל הפעם זה להגן עלינו מהבולשיט של אנשים כמו אסף הראל.

יושב לו בערוץ 10, מפאר ומהלל את הערוץ ואת רביב דרוקר ה”מקצוען”, ושוכח שהחבורה השמאלנית שהתלבשה על כל הפאנלים שלהם מחפשת את בני הזוג נתניהו יום יום ומצאה, מה לעשות, תחקיר אחד כל השנים.

זה בכלל לא על ביבי הפעם, זה על ההזיה שהבראנז’ה התל אביבית חיה בה.

כן, התל אביבית. זו שחושבת שכל מי שמחוץ לעיר מטומטם ויאמין לה. שלא התקדמה מהבחירות. ומצדי שיימצאו על ביבי דברים ושייפול. זה לא העניין. העניין הוא שמגיעה לנו תקשורת שהיא לא מפלגה בפועל.

הוא שכח ש”המקצוען” שלו הוא איש שמאל שלא מסתיר את זה. אבל את ארגוני השמאל הקיצוני בישראל הוא לא מכיר בכלל… הוא וחבריו לתקשורת לא שמעו עליהם.

לא על שוברים שתיקה ולא על בצלם. רק הרשת הציפה את עניין ארגוני השמאל – דרוקר עצמו וחבריו גוננו על הארגונים האלה והסתירו מהציבור את הטירוף שאחז בהם, את השקרים ואת הנזק שהם עושים למדינה ולצה”ל – כי הוא יודע מה הציבור יעשה אם הוא יגלה. אז אל תדבר איתנו על מקצוענות.

דרוקר הוא עיתוליטיקאי שעושה איפה ואיפה בתחקירים שהוא בוחר – והזוג נתניהו זו מטרה ממוקדת שלו – הוא הודה בזה אחרי הבחירות.

אז מה אתה מקשקש בשכל על מקצוענות?

והכי מצחיק – אסף הראל מפיל על איזה מינוי את הסיכוי שהתכנית שלו תרד… “אז אני מפוטר?” הוא שואל. גבר, הרמת את תכנית הלייט נייט הכי משעממת אי פעם. גם בזה ביבי אשם?

למה לא יורדות כל התכניות בערוץ 10 שקורעות את נתניהו? למה לא מפוטרים כל הפרשנים שאשכרה גורמים לנזק ישיר לזוג?
משחרר לאוויר סרטונים עאלק בועטים כאילו כולם פה מטומטמים.

יאללה תנוח, שני הערוצים עם כל הרייטינג בעולם קורעים כבר 20 שנה את ביבי ושרה – בזמן שראשי ממשלה ופוליטיקאים נתפסים פה על שחיתויות ושוחד.

זה לא שלא חיפשתם. זה שלא מצאתם. תתקדם.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.