מותגים מובילים בתחום עיצוב הבית בשיווק בית תותחני

החברה הינה המשווקת הרשמית בישראל של המותגים הבאים:

  • BARAZZA  חברה איטלקית ידועה המשווקת בלמעלה מ-30 מדינות בעולם החברה מתמחה מזה 50 שנה המתמחה בייצור מגוון מושלם של כיריים, כיורים, תנורים, ברזים, משטחי נירוסטה בהתאמה אישית ללקוח ועוד. מוצריה משולבים במותגי היוקרה של חברות המטבחים המובילות בעולם.
  • MGS MILANO החברה מתמחה בייצור ברזים ומוצרי אמבט העשויים 100% נירוסטה פנים וחוץ. ברזי הנירוסטה של  MGS MILANO הם המיזוג המושלם בין יוקרה וסגנון איטלקיים לבין דיוק חדשני של הנדסה שווצרית. שילוב זה מייצג את ההרמוניה המושלמת של אסתטיקה וטכנולוגיה. הברזים הם מהברזים הבודדים המאושרים ע"י קרן הסניטציה הארצית NFC בארה"ב, הגוף העולמי המוביל לבטיחות וגהות. הרכב הנירוסטה בברזים טהור לחלוטין ומבטיח שעופרת או חלקיקים רעילים אחרים לא יחדרו למי השתיה ומאריך את אורך חיי הברז.
  • FRECAN הספרדית שבסיסה בברצלונה. קולטי אדים עם מחשבה יצירתית, חומרים חדשניים ועיצובים המותאמים למטבח המודרני בקווים נקיים. בקולקציה קולטים תיקרתיים עוצמתיים משולבים עם גופי תאורה שמשתלבים היטב בעיצוב המטבח והבית.
  • NICOSֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹ חברה המובילה באירופה לייצור משטחים מוצקים אשר נעשים 100% באיטליה עם גימורים ומאפיינים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר.

באולם התצוגה של חברת 'תותחני אינווסטמנט' בראשון לציון, תוכלו להתרשם ממיטב החידושים של כל אחד מהמותגים המיוצגים ע"י החברה.

החידושים בבית תותחני בראשל"צ יוצרים איזון אידיאלי בין יופי ופונקציונליות, שילוב מושלם של יוקרה וחדשנות בכל מטבח ואמבט. מגוון המוצרים מתאים לכל סגנון באיכות הגבוהה ביותר בשוק.

קרדיט – יח"צ. מטבח barazza.

 

**להשיג ב"בית תותחני" ראשון לציון אליהו איתן 24

03-9513378  בתאום מראש

ובחנויות המטבחים המורשות**

קרדיט – יח"צ. המותג NICOS בית תותחני ראשלצ.

המטבח וחדר האמבט עם אלמנטים בלבן, בבית תותחני

מעצבת מטבחים קורל חזין בעלת חברת תכנון מטבחים" Skitchen" המתמחה בתכנון ועיצוב מטבח מקצועי בשלט רחוק.

"החיים היום יומיים מסתובבים סביב האוכל, הארוחות השיח המשפחתי במטבח, ולכן אט אט המטבח הפך להיות לב הבית. ה"חדר" בו מתכנסת המשפחה, בו הבישול והארוחה והשהייה היא משותפת. מה שמביא את הלקוחות בהשקעה ובשימת לב כיצד יראה המטבח.

האפשרויות הן רבות ומגוונות – כפרי או מודרני, צבעוני או מונוכרומטי אלה רק חלק קטן מההתלבטויות שלנו בבחירת עיצוב המטבח. בעבר, רוב המטבחים עוצבו באופן די דומה ורובם המכריע היה בצבע לבן. בשנים האחרונות, נוספו גוונים שונים ומיוחדים ונראה, שהלבן הסטנדרטי נזנח מעט.

קרדיט – יח"צ. קולט אדים בלבן מותגFRECAN בבית תותחני בראשלצ

 

שילוב הצבע הלבן בתוך העיצוב

היום, הצבע  הלבן חוזר ובגדול. הוא משמש כרקע לסטיילינג האישי והמתחלף של כל אחד.

הצבע הלבן הוא על זמני ,כיוון שהוא יכול להשתלב עם כל סגנון וצבע ובאמצעות בחירה נכונה של אביזרי עיצוב וסטיילינג, תוכלו להשפיע על הנראות הכללית של המטבח ולשנות אותו בהתאם לטרנדים או לפי מצב הרוח שלכם.

מטבח מודרני לבן בעיצוב נקי, בעל קוים ישרים מתכתב יפה עם משטחי נירוסטה, הטרנד שצובר תאוצה בעולם ובארץ.

פתרונות עיצוביים בהתאמה אישית

השילוב בין המטבח הלבן ומשטחי הנירוסטה מאפשר פתרונות עיצוביים בהתאמה אישית. הטרנד של קווים ישרים, "מראה נקי", חדשני הכניס את הנירוסטה ושם אותה במקום מוביל היום במטבחים הביתיים.

מאחר והמגמה הנוכחית מאפשרת למעצבים ולאדריכלים, מספר עוביי נירוסטה, מס' גימורים כגון מאט, וינטאז', סאטן או מראה, מיטב האדריכליים משלבים כיום משטחים דקים כפינות הישיבה במטבח, כמשטחי עבודה המשולבים עם אגניות, כיריים, כיורים, תנורים, מתקני שקעים חיפויים וברזים הניתנים אף הם במספר גימורים.

חברת BARAZZA

חברת BARAZZA ,המיוצגת בארץ ע"י חברת תותחני מראשל"צ, מובילה בעולם בייצור משטחי נירוסטה, עם 50 שנה של ניסיון ומיומנות שהביאו להפיכת המטבח ל"מעבדה" יצירתית בכדי לאפשר ללקוח התנסות עם סגנון חדש ותכונות פונקציונליות חדשות.

בזכות הפתרונות העיצוביים והייחודיים, BARAZZA  נהנית משיתוף פעולה עם מיטב יצרני המטבחים היוקרתיים והמובילים בעולם. BARAZZA  הינה החברה היחידה בעולם המאפשרת כיריים שקועות ושטוחות בקו ישר עם משטח הנירוסטה.

קדרי- יח"צ. תותחני אגניות בארצה

 

כל זה כאמור באולם התצוגה המרהיב, בית תותחני בראשל"צ

 

**להשיג ב"בית תותחני" ראשון לציון אליהו איתן 24    

03-9513378  בתאום מראש

ובחנויות המטבחים המורשות**

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.