צילום: בית"ר ירושלים
צילום: בית”ר ירושלים

 

בית”ר ירושלים רשמה ניצחון ראשון בטדי העונה, ניצחון אחרי שלושה משחקים בהם לקחה רק שתי נקודות. כל השבוע שידרו בבית וגן חשש גדול מהיריבה. בהדרכת סלובודאן ׳ הפכה העונה לקבוצה אטרקטיבית, עם התקפה פוריה מאוד ובעיקר מדובר בקבוצה צעירה, רעבה, אנרגטית ומאומנת וזה מה שהפחיד את , מאמן בית״ר ירושלים, במשחקו הראשון באיצטדיון הביתי.

63 דקות שיחק בן זקן עם שלושה קשרים אחוריים במטרה למנוע מערן לוי ודיא סבע להבקיע, 63 דקות מכבי נתניה שלטה, הגיעה למצבים והיתה הרבה יותר טובה מהמארחת שנאלצה לחפש פתרונות בהרכב ללא ז’אורז’יניו הפצוע ומרסל הייסטר המורחק.

בית״ר ירושלים הצליחה בדקה ה-17 לעלות ליתרון. התקפה מתפרצת שהתחילה אצל חן עזרא המהיר שהוציא כדור רוחב מדויק לשכטר שבעט פנימה, 0-1.  אחרי השער נתניה המשיכה ללחוץ ובית״ר בעיקר התגוננה ויצאה להתקפות מקריות. במחצית השנייה בן זקן נשאר באותו מערך עם קישור מעובה, בדקה ה-57 בהתקפה מצוינת של נתניה, חסן קייטה השאיר מאחור את קונטה וקליימן שחזר להרכב חלם והיה במיקום לא טוב ונתניה כבשה, 1-1.

שחקני בית"ר חוגגים. צילום: בית"ר ירושלים
שחקני בית”ר חוגגים. צילום: בית”ר ירושלים

 

בדקה ה-63 הגיעה נקודת המפנה במשחק. נכנס, השחקנים פתאום קיבלו ביטחון ואחרי תשע דקות במגרש, בניון חדר לרחבה וסחט פנדל. קלאודימיר פריירה לקח את האחריות אחרי ההחמצות של שכטר מהנקודה ובעט בחוכמה כדור חלש ומדויק לפינה, 1-2 לבית״ר. שחקני נתניה היו בהלם, בניון דחף את השחקנים קדימה, וכעבור דקה (75) ורד כבש במתפרצת וסגר עניין. האוהדים עודדו את בניון וקראו בשמו ובדקה ה-92 בניון בעצמו כבש את השער הרביעי ונתן את האות לחגיגות על הדשא וביציעים.

על פי התוצאה מדובר בתבוסה למכבי נתניה אבל המציאות הייתה אחרת. נתניה הייתה טובה יותר, בית״ר הסתגרה אבל השינוי עם כניסתו של בניון והמעבר למערך התקפי יותר הביא לניצחון הגדול של הבית”רים.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.