בית״ר ירושלים הציגה היום את מאמנה החדש . אחרי שרון מימר, ואלי כהן, יש מאמן חדש לבית”ר ירושלים והמשחק הראשון שלו יהיה כבר מחר (ב’) נגד (21:00, עכו).

בן זקן נפגש עם לבנדה, קיבל ממנו סקירה על הקבוצה ואלי אוחנה יחליט האם יעמוד על הקווים כבר מחר או שלבנדה ימשיך למשחק הקרוב. כבר ביום שישי הציג אוחנה את בן זקן בפני השחקנים והמאמן החדש העביר את האימון הראשון שלו.

בני בן זקן עם איתי שכטר. צילום: משה בוקר/ערוץ 20
בני בן זקן עם . צילום: משה בוקר/ערוץ 20

 

המאמן בן ה-34 הגיע למסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול בני סכנין ששולבה בה הצגתו. המאמן נשאל על העובדה שייאלץ לקבל הנחיות מהבעלים , דבר שגרם לפיטוריו מקרית שמונה ואמר: “בכל מקום עבודה לעיתים אתה נדרש לקבל החלטות לבד ולעיתים לשתף פעולה ואני לא רואה שום בעיה עם התפקיד שלי פה. מה שהיה עם איזי נגמר. אני מרגיש בשל ומוכן לעמוד באתגר הזה”.

על המשחק הראשון והטעון מול סכנין אמר בן זקן: “אני חושב שלכל קבוצה קשה לשחק מול סכנין. אנחנו בשלב יחסית צעיר של העונה כך שלכל משחק יש את אותה חשיבות מבחינת צבירת נקודות ונתייחס לזה כך”.

איתי שכטר במסיבת העיתונאים. (צילום: משה בוקר)

על שיתוף הפעולה עם לבנדה שהופך ממאמן לעוזר מאמן: “כולם עובדים בשיתוף פעולה למען מטרה אחת – הצלחת בית”ר ירושלים. אין לי בעיה לעבוד איתו. יש פה צוות מקסים של אנשים, כולם נרתמים למען הקבוצה”.

הקפטן איתי שכטר התייחס לחילופי המאמנים הרבים במועדון: “נבוא מחר לעשות את הדברים הכי טובים על המגרש בשביל הקהל והמאמן הזה. כל דבר קטן בבית”ר יוצר רעש גדול ואנחנו נצטרך להתרכז במה שקורה על כר הדשא. צריך לדעת שברגעים פחות יפים ופחות נעימים האש תבוא לכיוונך. אני מעדיף שיבקרו אותי מאשר שלא יתייחסו אליי”.

המאמן החדש בני בן זקן. צילום: משה בוקר/ערוץ 20
המאמן החדש בני בן זקן. צילום: משה בוקר/ערוץ 20

 

“אין שחקן שאוהב להתחלף”, סיפר שכטר, “אבל אני יכול להגיד שבחילוף האחרון לא כעסתי. לחצתי יד למאמן (לבנדה) כמו שצריך. שחקני כדורגל צריכים לעשות את העבודה על הדשא, אנחנו צריכים להתאמן חזק וביחד. ברור שזה לא אידיאלי להחליף שלושה מאמנים, אבל אנשים צריכים לזכור שאנחנו במקום הראשון בליגה. המועדון הזה בתקופה מצוינת. אנחנו צריכים להביא את זה למגרש, נעבוד קשה ביחד לקראת המשחק הבא. בית”ר זה אחד המועדונים הכי גדולים בארץ והקהל שלנו מצפה שננצח בכל משחקים, יש פה ציפיות גדולות”.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.