החיים בעידן המודרני כוללים טיסות לחו”ל בקצב גבוהה מהעבר ולא אחת גם רכישה של ביטוחים, בין אם עבור פריט רכוש כמו הרכב או תכולת הבית ובין אם עבור הוצאות גבוהות ובלתי צפויות כמו הוצאות רפואיות. כך, לכל אחד ואחת מאיתנו ישנם לפחות צורך לכמה סוגים של ביטוחים,. בעוד חלק מהביטוחים כפויים עלינו דוגמת ביטוח חובה לרכב או ביטוח לאומי, או ניתנים לנו במסגרת הזכויות הסוציאליות המעוגנות בחוקי המדינה (למשל – הפרשה של המעסיק לקרן פנסיה, חלק מהביטוחים הם בגדר רשות ורכישתם נתונה לבחירתנו. במסגרת ביטוחים אלו, אחד החשובים ביותר והזולים ביותר עליהם לא כדאי  לוותר הוא ביטוח נסיעות לחו”ל. מה משמעותו של ביטוח זה בפועל ומדוע הוא חשוב כל כך?

למה צריך ביטוח נסיעות? 

ברגע שיוצאים מגבולות מדינת ישראל הביטוח חוק הבריאות   שיש לכולנו כבר לא תקף ולכן חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו”ל לכל צרה שיכולה להיות בחו”ל, הביטוח מכסה אותך במקרה של מחלה ובדיקת רופא וחלילה במקרה של אשפוז, ניתוח והטסה רפואית בחזרה לארץ עם מכשור מתאים וליווי רופא להמשך טיפול בישראל, הוצאות שיכולות להגיע בקלות לעשרות אלפי דולרים ואף יותר, ניתן גם לרכוש הרחבות שהם הרבה פחות חשובות אבל מקלות עלינו נפשית במקרה שהמזוודה הגיעה באיחור או נאבדה, ניתן  אפילו לבטח את הטלפון החדש מפני גניבה.

ביטוח הנסיעות הבסיסי מכסה:

  • כיסוי להוצאות רפואיות בחו”ל 
  • איתור חיפוש וחילוץ
  • ביטוח לצד שלישי

כיסוי להוצאות רפואיות: הכיסוי הזה מיועד לכסות את כל החשבונות הרפואיים שעלולים להיות לכם, מביקור רופא, טיפולי שיניים ורכישת תרופות בחו”ל, עד לפינוי באמבולנס או במסוק לביה”ח הקרוב, מיון או אשפוז והטסה רפואית בחזרה לישראל… 

כיסוי לאיתור חיפוש וחילוץ: כיסוי שמתאים בעיקר למטיילים שטסים למדינות עולם שלישית או לטיולי שטח, יחידת החילוץ של חברת הביטוח תשלח צוות שיחלץ אתכם, אם אתם טסים לטיול שהוא שופינג, חוף ים ומוזיאונים אפשר לוותר על הכיסוי הזה.

ביטוח לצד שלישי למקרה של נזקים שגרמתם לגוף או לרכוש של מישהו אחר, מיועד בד”כ למשפחות שטסים לבתי מלון ורוצים להיות מכוסים מנזקים שהם יכולים לעשות לבית מלון או לגולשי סקי ולרוכבי אופניים שיכולים לעשות תאונה ולגרום נזק למישהו אחר.

אל תקנו מה שלא צריך

כמו שאמרנו אם אתם טסים לאירופה לטיול שופינג או לטיול במוזאונים ניתן לחסוך גם במחירי הביטוח אם קונים ביטוח נסיעות הכולל רק כיסוי להוצאות רפואיות, לא כולם יודעים שניתן להסיר את הכיסויים לאיתור חיפוש וחילוץ והכיסוי לביטוח צד שלישי שפחות נחוצים לטיולים מהסוג הנ”ל ולשלם הרבה פחות מצד שני אם קניתם פלאפון חדש ואתם טסים לברצלונה או למוסקבה יהיה חכם לבטח אותו ולמנוע עוגמת נפש במקרה והוא נגנב, אם אתם לא יודעים איזה ביטוח נסיעות לחו”ל כדאי לכם לרכוש ואיזה הרחבות  אתם צריכים, תפנו למומחה לביטוח נסיעות בשוק הביטוח והוא ישמח לעזור לכם להתאים את הביטוח המשתלם ביותר עבורכם.

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.