דף הבית > אקטואליה וחדשות > "בזמן שבנינו מדינה מצליחה, אויבנו טיפחו תרבות שהידים"

"בזמן שבנינו מדינה מצליחה, אויבנו טיפחו תרבות שהידים"

ארגון הטרור חמאס ממשיך להשתמש באזרחים שלו במלחמת הדם הזו ופעילי הצדק כבר לא מבחינים בין טוב ורע, כל מי שרואה זאת אחרת - שיתעורר | ליטל שמש

צעדת הטרור של העזתים, או "צעדת השיבה", כפי שהם קוראים לה, הייתה התמצית של ניסיון ארגוני הטרור לחסל את ישראל, פיזית ותוֹדעתית. פעילי החמאס השתמשו בתושבי הרצועה כדי לייצר תהודה עולמית נגד ישראל וּמצעד ההלקאה העצמית של אנשי השמאל לא איחר להגיע.

חברת הכנסת ממרצ, תמר זנדברג, ביקשה לחקור את האירועים בִּגבול עזה וגם הוסיפה: "אסור שמדיניות יד קלה על ההדק תביא לאובדן חיים של חפּים מפשע וּלהסלמה נוספת". המגיש ושדר הרדיו קובי מידן כתב שהוא מתבייש להיות ישראלי ומנכ"ל הקרן החדשה, מיקי גיצין צייץ: "מדאיג לראות איך פעילות לא אלימה מפחידה את הכיבוש יותר מכל פיגוע". אז שמישהו יספר לגיצין שפִינִינוּ ב-2005 עשרים יישובים ועשרת אלפים יהודים והתנתקנו מעזה ושמישהו גם יראה לו את רשימת המחבלים ההרוגים בשישי. כך נראית הפעילות הלא אלימה הזו: עשרה פעילי חמאס וג'יהאד אסלאמי חוסלו, ביניהם גם מפקד פלוגה בזרוע הצבאית של חמאס ופעילים במערך המנהרות. לחמאס אגב ממש לא משנה מספר ההרוגים, שרק תורם לקמפיין הפרופוגנדה נגד ישראל.

ארגון הטרור ששולט ברצועה ממשיך להשתמש באזרחים שלו במלחמת הדם הזו וּפְעילי הצדק כבר לא מבחינים בין טוב ורע. לצה"ל אכפת מאזרחי רצועת עזה הרבה יותר ממה שאכפת לחמאס. חיילי צה"ל עשו את המוטל עליהם במקצועיות ובנחישות.

אז כדאי שנזכור שבזמן שבנינו פה מדינה מצליחה וּמשגשגת, האויבים שלנו השקיעו את הכסף בֶטרור. בזמן שהקמנו מדינה שוחרת שלום, השכנים שלנו טיפחו תרבות שהידים שקוראת לגרש אותנו מאדמתנו. כל מי שבוחר לראות את המצב אחרת, שיתעורר ויביט למציאות בעיניים.

אולי יעניין אותך גם

משלחת חיל האוויר חזרה מרוסיה: "התיאום הביטחוני נמשך"

על פי פרסומים בערוצים של חיזבאללה הרוסים לא קיבלו את גרסת חיל האוויר, אולם בצה״ל מבהירים כי המציאות מראה תמונה אחרת: "מנגנון התיאום פועל ברגעים אלו"