על רקע סבב הלחימה הנוכחי שהחל במתקפות הטילים של חמאס על ישראל והמשיך בתגובת צה”ל ברצועה, פרסם היום (רביעי) ראש , , מכתב פתוח בדף הפייסבוק שלו המיועד לראש הלשכה המדינית של ארגון הטרור חמאס, איסמעיל .

“בוקר טוב יא הניה.. רציתי לשלוח אליך מכתב בפקס או בדואר אלקטרוני אבל כבר אין לשכה.. אז הנה המכתב: בדרך כלל אני פונה אל תושבי , כעת הגיע הזמן לפנות לצד השני.

איסמעיל הנייה – אתה לא רואה שאתה מפסיד? אתה לוקח את כל הכסף שאתה מקבל מארצות ערב ובמקום לתת אוכל, כלכלה ועתיד לתושבים בעזה אתה מדמיין שאתה יכול לנצח אותנו.

אז נכון הנייה, לא פשוט, לפעמים קשה ואנחנו אפילו סובלים. אבל תראה מה יצא..תראה איך נראית ואיך נראית שדרות? 18 שנים שאתה משגר לכיווננו רקטות וכנראה לא שמעת מספיק מה קורה בעיר שדרות – העיר בפריחה, מאות תושבים מצטרפים לעיר כל שנה, עוד בתים נבנים, צומחים ומתעצמים.

صباح الخير يا هنية,أردت أن أرسل إليك بهذه الرسالة عن طريق الفاكس أو البريد الإلكتروني ولكني فهمت أنه لم يعد لديك مكتب…

פורסם על ידי ‏אלון דוידי – Alon Davidi‏ ב- יום רביעי, 27 במרץ 2019

 

ותגיד’ מה יוצא לך מכל זה?? כלום, רק הרס וחורבן אצלך. ובינינו, כשיש לך בעיות והמשפחה שלך זקוקה לטיפול רפואי אתה שולח אותם לישראל, ובנתיים לתושבים שלך אין לאן ללכת..

נכון, קשה לנו לחיות במציאות הזו שמופעלת ע”י אויב אכזר ורע שכמותך שלא בוחל בשום אמצעי, יורה על אזרחי ישראל במקום לצאת ולהילחם בצה”ל, ממנו אתה פוחד!

אתה חושב שניצחת – המציאות מוכיחה ששוב הפסדת בגדול. חשבת שתהפוך את שדרות לעיר רפאים- אבל שדרות היא מעצמה!

אתה הפסדת, התושבים שלך מפסידים ויפסידו. תשנה כיוון”.

 

אלון מליק

אלון מליק


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.