אחרי הניצחון על בית״ר ירושלים, נראה שהפועל באר שבע בדרך הבטוחה לעבר תואר האליפות השני ברציפות. האלופה ניצחה 0-2 והחזירה לעצמה את פער שש הנקודות ממכבי תל אביב. מהראן ראדי כבש ראשון בדקה ה-67 את השער הראשון, אליניב ברדה שנכנס כמחליף כבש את השני בדקה ה-76 והאלופה רשמה ניצחון ליגה שביעי ברציפות שלא משאיר הרבה סיכוי למכבי תל אביב להדביק את הפער.
הצטיין. הקפטן אליניב ברדה. פלאש 90
הצטיין. הקפטן אליניב ברדה. פלאש 90
ברק בכר חשש כל השבוע מהמשחק נגד בית״ר ירושלים והוא ידע למה. שרון מימר הכין היטב את הקבוצה שלו שהצליחה להפתיע את הפועל באר שבע במחצית הראשונה. בית״ר סגרה היטב את שחקני האלופה ומנעה מסוללת הכוכבים של בכר להבקיע. הלחץ של בכר על הקווים והביקורת על השופטים גרמה לשחקנים שלו להביא את העצבים גם לדשא ולספוג כרטיסים צהובים. במחצית השנייה בכר הכניס שחקנים רעננים – בוזגלו, אוחנה וברדה – ובאר שבע השתלטה על המשחק. עד השער של ראדי, בית״ר היתה טובה מאוד, מסוכנת וכמעט גם הבקיעה. לבאר שבע יש עוצמות מפחידות שקשה מאוד להתמודד איתן במשך 90 דקות. בית״ר ירושלים לא בליגה של באר שבע אבל היא נתנה הופעה ראויה.

לפני המשחק נערך טקס הוקרה בו העניקה אלונה ברקת מגן הוקרה לשוער העבר מריו זוכוביצקי ששיחק במועדון בשנות השמונים, המועדון גם כיבד את זכרו של ג'קי דקל בדקת מחיאות כפיים. ג'קי דקל, מהדמויות המפורסמות בדרום, מת ביום ראשון בגיל 75 אחרי מחלה קשה. דקל שיחק בהפועל באר שבע ואימן במועדון.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20