מה באמת אמר סאבלימינל בעצרת

 

ביום שלישי האחרון כיכר רבין התמלאה באלפי מפגינים שהגיעו לעצרת הלאומית לתמיכה בחייל אלאור אזריה. דגלי ישראל התנופפו, שלטי תמיכה בחייל הונפו ועל הבמה עלה הראפר סאבלימינל, קובי שמעוני. התייצבותו לצד החייל – בייחוד לאור ביטולי ההגעה של אייל גולן ושל דוד ד'אור – עלולה לעלות לו בכיסא המסתובב של 'דה וויס'.

ביום שלישי פנה חבר הכנסת עיסוואי פריג' (מרצ) אל מנכ"ל 'רשת' אבי צבי ואל מנכ"ל הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו ניר שוויקי בדרישה לשקול מחדש את המשך המגעים עם הזמר לעונה הרביעית של "דה וויס".

"סאבלימינל הוא אדם מסוכן", כתב פריג', "שכן דווקא בשל מעמדו הציבורי כיוצר, יש מי שעלולים להקשיב לאמירותיו וליישמן. על כן ראוי כי רשת תימנע מלתת לאדם מסוכן שכמותו בימה ציבורית רחבת היקף, בה הוא עלול להשתמש לשם קידום האידיאולוגיה המסוכנת שלו. לא זו בלבד, אלא שבעצם צירופו לתוכנית של אמן שהתבטאויותיו כל כך חריגות ומקוממות, יש משום העברת מסר של הבנה לדברים".

מזה מספר חודשים, מאז שרית חדד סיימה את תפקידה בתכנית, מחפשים מלהקי 'דה וויס' מנטורים חדשים שינחו את המשתתפים בתחרות אל השלב הבא.

לצד אמנים נוספים שערכו אודישנים במחסני התפאורה של 'רשת', כמו דנה ברגר ודיקלה, זכה גם סאבלימינל להגיע לסיבוב על הכיסא במבחן בד.

לערוץ 20 נודע כי במערך הליהוק של רשת מנסים לרענן את צוות המנטורים של התכנית, אך עד כה ללא הצלחה  מרובה. עומר אדם, אסף אטדגי וגם אייל גולן – שביטל את השתתפותו בעצרת הלאומית ברגע האחרון – סירבו להצעות רשת.

מרשת לא התקבלה תגובה עד פרסום הכתבה. 
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20