מנתונים עליהם דיווחה חברת 'אינטרקיור', המייצרת ומשווקת מוצרי , עולה כי החברה נמצאת בצמיחה מרשימה ועתידה לבצע כמה פעולות עסקיות משמעותיות. מי שעבורו אלו בשורות טובות במיוחד הוא , , המכהן כיו"ר החברה.

ברק מונה לתפקיד לפני כ-4 חודשים במשרה חלקית של 40 שעות חודשיות תמורת 10,000 דולר בחודש וכן אופציות ל-5% ממניות החברה במחיר מימוש של 3.2 שקל למניה. על פי דיווח ב'גלובס', מניית 'אינטרקיור' נסחרת היום במחיר גבוה ב-160% ממחיר המימוש מה ששווה לברק כ-21 מיליון שקל.

ברק יהנה מההחלטה לאפשר ייצור קנאביס. צילום אילוסטרציה: יוסי זמיר, פלאש 90

 

כזכור, הממשלה אישרה אמש (ראשון) ייצוא מוצרים רפואיים מבוססי קנאביס, בהתאם להמלצות הוועדה לבחינת היתכנות הייצוא של קנאביס רפואי. בעקבות אישור ההצעה יחל ייצוא מוצרים רפואיים סופיים שיקבלו רישיון על ידי הרגולטור במשרד הבריאות, למדינות המתירות שימוש רפואי במוצרים אלו בתחומן.

היות ומתקן גידול הקנאביס של 'אינטקיור' בישראל הוא כבר בעל התקן הדרוש ליצוא, יכולה החברה להגיש בקשה לרישיון יצוא באופן מיידי, מה שצפוי להקנות לה יתרון ולהזניק עוד את הצמיחה שלה. האפשרות לייצא מישראל עשויה לשנות את תכניותיה של החברה להרחיב את מפעלי הייצור שלה במדינות נוספות, זאת מכיוון שגידול קנאביס בישראל נחשב לזול יותר.

 

אלון מליק

אלון מליק


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.