אחרי הסערה שיצרה השחקנית ומגישת 'הכוכב הבא לאירווזיון' , אשר תקפה את שרת התרבות ואמרה שישראל היא "מדינת כל אזרחיה" והביאה על עצמה גם תגובה מראש הממשלה, בנימין נתניהו, עכשיו מתייצבת לצידה השחקנית הבינלאומית גל גדול: "רותם, אחות, את השראה לכולנו", כתבה גדות בחשבון האינסטגרם שלה.

"רותם היקרה, תיקון חשוב: ישראל היא לא מדינת כלל אזרחיה", הגיב הבוקר (ראשון) ראש הממשלה בחשבונות האינסטגרם והפייסבוק שלו לדברי שחקנית והמנחה רותם סלע שתקפה אמש את שרת התרבות מירי רגב אשר הזהירה מפני הצבעה למפלגת 'כחול לבן' בטענה שזו תקים קואליציה עם המפלגות הערביות.

מירי רגב ורותם סלע. צילום מקורי: פלאש 90

 

לדברי רה"מ , "לפי חוק יסוד הלאום שהעברנו, ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי – ושלו בלבד. כמו שכתבת, אין שום בעיה עם אזרחי ישראל הערבים – הם שווי זכויות ככולנו וממשלת הליכוד השקיעה במגזר הערבי יותר מכל ממשלה אחרת".

הוא הוסיף והסביר כי "הליכוד רק ביקש לחדד את השאלה המרכזית בבחירות האלה: זו ממשלת ימין חזקה בראשותי או ממשלת שמאל של יאיר לפיד וגנץ בתמיכת המפלגות הערביות. ללפיד וגנץ אין דרך אחרת להקים ממשלה וממשלה כזאת תערער את ביטחון המדינה והאזרחים. ההכרעה – עוד חודש בקלפי. יום טוב".

View this post on Instagram

רותם היקרה, תיקון חשוב: ישראל היא לא מדינת כלל אזרחיה. לפי חוק יסוד הלאום שהעברנו, ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי – ושלו בלבד. כמו שכתבת, אין שום בעיה עם אזרחי ישראל הערבים – הם שווי זכויות ככולנו וממשלת הליכוד השקיעה במגזר הערבי יותר מכל ממשלה אחרת. הליכוד רק ביקש לחדד את השאלה המרכזית בבחירות האלה: זו ממשלת ימין חזקה בראשותי או ממשלת שמאל של יאיר לפיד וגנץ בתמיכת המפלגות הערביות. ללפיד וגנץ אין דרך אחרת להקים ממשלה וממשלה כזאת תערער את ביטחון המדינה והאזרחים. ההכרעה – עוד חודש בקלפי. יום טוב. @rotemsela1

A post shared by Benjamin Netanyahu נתניהו (@b.netanyahu) on

 

על דבריו של ראש הממשלה ושל רבים אחרים שביקרו היום את סלע, הגיבה השחקנית והדוגמנית הבינלאומית, : "ואהבת לרעך כמוך. זה לא עניין של ימין ושמאל", כתבה גדות בחשבון האינסטגרם שלה. "האחריות לזרוע תקווה ואור לעתיד טוב יותר לילדים שלנו היא עלינו", הוסיפה וסיכמה: "רותם, אחות, את השראה לכולנו".

 

הפוסט שפרסמה גל גדות. צילום מסך מאינסטגרם

סלע, כזכור, כתבה אתמול בחשבון האינסטגרם שלה בתגובה לראיון של רגב בחדשות 12, כי היא "רואה את מירי רגב יושבת ומסבירה לרינה מצליח שהציבור צריך להזהר כי במידה ובני גנץ ייבחר הוא יקים קואליציה עם הערבים. רינה מצליח שותקת. ואני שואלת את עצמי למה רינה לא שואלת אותה בתדהמה – ומה הבעיה עם הערבים???". בהמשך כתבה סלע חלק נוסף בו שאלה: "מתי מישהו בממשלה ישדר שישראל היא מדינת כלל אזרחיה?".

 

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא