. צילום: מ.ס אשדוד

 

ג’קי בן זקן יכול להירגע. הבעלים של מ.ס אשדוד יכול להשלים את עסקת מכירתו של גדי קינדה בסיום העונה. הנכס היקר ביותר שיש לו במועדון ספורט אשדוד, הקשר גדי קינדה, נפצע באימון המסכם לקראת המשחק נגד הפועל עכו בשבת והיה חשש כי הוא סובל מקרע ברצועה. קינדה עבר והאבחנה הסופית היא קרע חלקי ברצועה הצדית של הברך, המשמעות – היעדרות של כחודש. בהודעה הרשמית שהוציא היום המועדון נמסר: "אנחנו נושמים לרווחה. קינדה לא סובל מקרע ברצועה הצולבת ועל פי זמן ההחלמה הצפוי שלו, הוא ישוב לסייע לקבוצה בהשלמת המשימות והשגת היעדים שהציבה לעצמה עוד העונה".

מעבר לחשיבות של קינדה במאבק ההישרדות בליגת העל, הקשר הצעיר אמור להכניס לקופת המועדון כמה מיליוני שקלים בעקבות מכירתו. על בן זקן הופעלו לחצים למכור את קינדה כבר בחלון העברות בחודש שעבר כאשר מכבי תל אביב והפועל באר שבע הביעו רצון לרכוש אותו, בן זקן חשש כי מכירת השחקן שכבש העונה ארבעה שערי ליגה ובישל עוד חמישה, עשוי לפגוע בצורה משמעותית בסיכויי הקבוצה להישאר בליגת העל והחליט להשאירו עד לסיום העונה.

בן זקן מתכנן לבצע עסקה דומה לזו שעשה עם מכירתו של מיכאל אוחנה להפועל באר שבע – מכירת מחצית מכרטיס השחקן. עבור קינדה בן זקן דורש 3 מיליון יורו, כלומר 1.5 מיליון יורו עבור חצי כרטיס. גורמים באשדוד אומרים כי יש הבנות בין בן זקן למכבי תל אביב על מעברו של קינדה לקרית שלום, הגורמים מוסיפים כי אם תחליט שהיא מעוניינת בשחקן, כבר ידאג לסגור את העסקה כדי שקינדה יעשה את הדרך לדרום ולא למרכז.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.