2:24 21/10/2017
מבזקים
דף הבית > ספורט > באר שבע אלופת המדינה

באר שבע אלופת המדינה

היסטוריה בבירת הנגב, אחרי 40 שנה האליפות חוזרת לבאר שבע

את האנרגיות שהיו בטרנר הערב אי אפשר להסביר במילים. הרגע שבו האוהדים, שרובם לא ראו אליפות בימי חייהם וכבר ראו את תסריט האימים של איבוד האליפות. אחרי 90 דקות האוהדים האדומים  מבינים שהתואר מגיע לנגב, הוא הרגע השמח ביותר שיכול לקרות לאוהד כדורגל. התמונות של האוהדים האדומים ממררים בבכי מאושר ותופסים את ראשם כלא מאמינים, פשוט מרגשות.

הפתיחה של המשחק דמתה לסיוטים של אוהדי באר שבע. מוגרבי הפתיע את באר שבע עם שער מוקדם, אבל מפה והלאה זאת הייתה התצוגה של השחקנים של ברק בכר. מאור בוזגלו, מאור מליקסון ובן שהר  כבשו ולא נתנו לתבוסה שמכבי תל אביב הנחילה למכבי חיפה להשפיע.

אלונה ברקת לקחה בתחילת העונה הימור גדול, אחרי שנים של השקעה כספית אדירה, היא בחרה דווקא במאמן צעיר, ללא ניסיון. אותו מאמן עשה עבודה גדולה, הביא את השחקנים הנכונים, ידע לאזן את הסגל הארוך ככל שניתן ולהוביל את הקבוצה שלו לתואר הכל כך מרגש הזה. אלונה ברקת קיבלה היום את התמורה הכי יפה שאפשר לקבל להשקעה הגדולה שלה. והאמת? כל כך מגיע לה.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

בניון כובש שער בכורה. צילום: ינון פוקס, האתר הרשמי של בית"ר ירושלים

כמה טוב, ככה יוסי

ארבע עונות חלפו מאז יוסי בניון חזר לשחק בישראל והוא נהנה מכל רגע. על הגשמת החלום בבית"ר, על המעבר מאנפילד לעכו ועל הנבחרת. מיוחד