במבצעי חיפוש נרחבים שהתקיימו בבית הסוהר הביטחוניים 'רמון' שבדרום ובבית סוהר 'מגידו' שבצפון נתפסו 15  טלפונים ניידים מסוג 'סרסור', 2 כרטיסי 'סים', מטענים ואוזניות מאולתרים.
במבצע נמצא טלפון נייד מסוג ׳סרסור׳ שהוסלק בתוך בתוך קופסת תבלין כורכום, וכן לוחות מקשים שהוכנו מניירות להסוות מראה תמים שלא יעלה חשד כל שהוא בחיפוש.  האסירים שבתאיהם נמצא הציוד ישפטו ויענשו משמעתית.

זאת קופסת התבלין בה הוסלק הטלפון. קרדיט: דוברות שב"ס

האסירים הביטחוניים מחפשים כל העת דרכים להסלקת ציוד אסור, כמו הסלקתו של טלפון נייד מסוג ׳סרסור׳ בתוך קופסת תבלין כורכום, או לוחות מקשים שהוכנו מניירות להסוות מראה תמים שלא יעלה חשד כל שהוא בחיפוש.

האסירים הביטחוניים מחפשים כל העת דרכים להסלקת ציוד אסור. נזכיר, גודלו של מכשיר מסוג טלפון נייד מסוג ׳סרסור׳ הוא 6.5 ס״מ אורך על 2.5 ס״מ רוחב, אליו מתחבר לוח מקשים בגודל זהה שנלחץ באמצעות סיכה. האסירים הביטחוניים מוצאים דרכים ׳יצירתיות׳ להכנת לוחות מקשים, מטענים מאולתרים ואלה מוסלקים בכל חלקי התא, ולעיתים אף בתוך גופם של האסירים עצמם.

טלפונים עבודת יד. קרדיט: דוברות שב"ס

משירות בתי הסוהר נמסר: "הסוהרים, לוחמי ובלשי היחידות המיוחדות של שב"ס נמצאים בחזית הלחימה בטרור ופועלים בנחישות ובמקצועיות לסיכול הכוונת פח"ע מתוך בתי הסוהר הביטחוניים.

מבצעי החיפוש ימשכו כל העת ובכל בית סוהר באמצעות סוהרי המודיעין והמבצעים של שב״ס, כל זאת כדי למנוע ולסכל כל פעילות העלולה לפגוע בביטחון המדינה. שב"ס ימשיך לנקוט ביד קשה כלפי מפרי הוראות ופקודות הארגון ולשמירה על הסדר בתוך מתקני הכליאה."

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.