חתם במכבי תל אביב. הנהלת מכבי תל אביב אישרה רשמית את מינויו של אדלשטיין לתפקיד מאמן, אדלשטיין יישאר במקביל מאמן נבחרת ישראל. ההחלטה על הפאידה מז'אן טבק התקבלה עוד לפני ההדחה בחצי גמר הפיינל פור. אתמול כבר סיכמו ראשי מכבי עם אדלשטיין, והיום קיימה ההנהלה פגישה בה נסגרו הפרטים האחרונים בדרך למינויו של המאמן.

ארז אדלשטיין. צילום: פלאש 90
ארז אדלשטיין. צילום: פלאש 90

מכבי הוציאה היום הודעה רשמית ובה נמסר: "מכבי FOX תל אביב שמחה וגאה להודיע כי מינתה את ארז אדלשטיין לתפקיד המאמן הראשי של הקבוצה. אדלשטיין (54), 'הג'ינג'י', מבכירי המאמנים בכדורסל הישראלי, הוא מאמן מבריק המכהן כמאמנה הראשי של נבחרת ישראל החל מ-2014, וימשיך בתפקידו זה במקביל". יו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי: "אנו גאים לצאת לדרך חדשה. אנו מפקידים את הקבוצה בידיים נאמנות ומקצועיות, ומשוכנעים שארז יוביל אותנו לשיאים שאנו רגילים אליהם".

אדלשטיין עצמו אמר לאחר החתימה: "אני נרגש להצטרף למכבי תל אביב, ומחויב לעשייה ולהצלחה במועדון המפואר הזה. זהו כבוד עצום בשבילי להצטרף לרשימת המאמנים הגדולים שהובילו את מכבי להישגים בלתי נשכחים ברמה הלאומית והבינלאומית. ביממה האחרונה קיבלתי תמיכה עצומה ותגובות מדהימות מכל עבר ואני נרגש ומוכן למשימה".

המאמן החדש מגיע למכבי בתקופה קשה מבחינת המועדון אחרי ששנתיים ברציפות הקבוצה מאבדת את האליפות ואינה מגיעה אף לגמר. אדלשטיין ינסה להחזיר למכבי תל אביב את תואר האליפות ולהחזיר את המועדון להיות מספר 1 בכדורסל הישראלי.

במכבי תל אביב רוצים להתחזק בהקדם והמטרה היא להחתים את האקס טייריס רייס, השחקן שממשיך להיות מועדף על הקבוצה הוא אנדרו גאודלוק, שכיכב אשתקד אצל ז'ליקו אוברדוביץ' בפנרבחצ'ה. גם דווייט באייקס בן ה-28 (1.91 מטרים), שהיה מועמד להצטרף גם בעונה שעברה על הכוונת.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.