אחת הבעיות של העידן הנוכחי, היא הבחירה הנכונה והמדויקת של הארון, הן מבחינת עיצובו, גודלו, חומרי הגלם ממנו הוא מיוצר ועוד ומדוע? משום שהמגוון / סגנונות הוא רב. במאמר הבא נסייע לכם לבחור ארון הזזה בהתאמה אישית מושלמת לצרכים שלכם ולתקציב.

טיפים לרכישת ארון

עוד לפני שאתם מגיעים אל החנות ומבקשים לרכוש ארון/נות, כדאי שתיקחו בחשבון פרמטרים שונים ומגוונים. כדי לענות על השאלה מה חשוב לבדוק כשבוחרים ארונות הזזה לבית? ריכזנו מספר פרמטרים חשובים.

  • תקציב – דבר ראשון וכדי לחסוך התלבטויות ולמנוע גירעונות, נכון שתקבעו תקציב הגיוני, ממנו לא תזוזו – גם אם תראו את ארון חלומותיכם. הגעה אל חנות רהיטים עלולה לגרום לכם לבצע רכישה מוגזמת ו "להתמגנט" לארונות שלא עומדים בתקציב שלכם כך שמספיק ויטילו עליכם שיטות שיווק שונות, אתם עלולים לשלוף כרטיס אשראי ולהתחרט על כך מאוחר יותר. הגדירו לאיש השיווק המלווה אתכם בחנות, את המחיר המקסימלי ואפשרו לו להבין כי מחירים אלו הם המקסימום עבורכם.
  • מידות – פרמטר נוסף שחשוב לקחת בחשבון, הוא מידות החלל בחדר, בו אתם מציבים את הארון. ככל שיש לכם יותר מקום, הבחירה יכולה להיות מגוונת ולהיפך, אך כך או אחרת, כדאי לשקול ארון הזזה אשר חוסך משמעותית בחלל ומאפשר את ניצולו המקסימלי.
קרדיט – יחצ

 

  • פרקטיקה – כשאתם בוחרים ארון, בין אם זהו ארון שמיועד אל חדרי ארונות ובין אם אלו הם ארונות הזזה, דאגו לוודא שהם פרקטים עבורכם והם מספיק גדולים כך שתוכלו לאחסן בהם את כל מבוקשכם, אך שלא יהיה גדול מידי ויתפוס לכם מקום.
  • סגנון הארון – כאמור וכידוע, ישנם כיום סגנונות רבים ומגוונים, החל מארונות הזזה, דרך ארונות קיר ומה שביניהם. עוד לפני שאתם מגיעים לרכוש את מבוקשכם, חשוב שתכירו  את כל הסגנונות שישנם בשוק ורק אחר כך החליטו מה מהם מתאים לכם ביותר.
  • עיצוב וגוונים – בחירת ארון דורשת מכם להתאים אותו לסגנון העיצוב הרווח בבית, או לכל הפחות לסגנון העיצוב הרווח בחדר לו הוא מיועד. בחרו את הסגנון הנכון לכם, בין אם הוא כפרי, מודרני, הייטקיסטי ועוד, ובהתאם בחרו את הצבע של הארון. שימו לב כי אם הצבע שונה מהצבעים השולטים בחלל, עליכם לוודא כי הוא משתלב בהומוגניות עם יתר הצבעים בחלל.

איך לבחור ארון לבית בצורה הנכונה?

לסיכום – בחירת ארון לביתכם צריכה להתבצע בקפדנות יתרה ובהתאם למספר פרמטרים ידועים מראש. כל עוד תקפידו על בחירה נכונה, אתם עתידים ליהנות מהארון לאורך זמן רב.

הכתבה נכתבה באדיבות – ארונא עיצוב ארונות הזזה ועבודות נגרות בהתאמה אישית – www.arona.co.il
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20