כוחות מיוחדים עצרו לפני זמן קצר את המחבל שככל הנראה היה זה שהטמין את מטעני החבלה במנהטן ובניו ג’רזי אמש. המחבל, אחמד חאן רחאמי, כבן 28, אזרח אמריקאי ממוצא אפגני, נלכד בתום שהתנהל עמו.
מוקדם יותר פורסמה הודעה מיוחדת לתושבי ניו-יורק ובה הזהרה כי רחאמי עלול להיות “חמוש ומסוכן”. המצוד בעקבותיו של המחבל החל לאחר פיצוץ החבלה לפני כיומיים במנהטן, פיצוץ שפצע 29 בני אדם ונקשר עם תא טרור שפעל באזור ניו-יורק וקיים קשרים עם גורמים בינלאומיים. הוא תועד על ידי מצלמות האבטחה בשכונת צ’לסי, שם אירע הפיצוץ.

המחבל שנתפס
המחבל שנתפס

ארה”ב מודה: “מעשה טרור עם מעורבות זרה”

תא טרור פועל בניו יורק ובניו ג’רזי. זו המסקנה אליה הגיעו החוקרים שבוחנים את הפיצוצים שאירעו ביומיים האחרונים בניו יורק ובניו ג’רזי.כך מדווחת היום (ב’) רשת CNN מפי גורמים רשמיים ברשויות המקומיות.

רחימי. חשוד בהנחת המטענים
רחימי. חשוד בהנחת המטענים

עד כה טרחו להדגיש בארה”ב כי אין כל ראיה לכך שמדובר בטרור בינלאומי וכי הקשר בין האירועים אינו ברור, אולם כעת, עם פרסום החשוד המרכזי להנחת המטענים, עולה כי אין מנוס מלקשור את המקרים לטרור האסלאמי. היום פרסם ה-FBI את תמונת החשוד אחמד רחימי, בן 28 מניו ג’רזי שנולד באפגניסטן. לדברי ה-FBI הוא עשוי להיות חמוש ומסוכן.

הרשויות בארצות הברית חושדות כי תא טרור אחראי לפיצוצים ולהנחת המטענים שאירעו בימים האחרונים בניו יורק ובניו ג’רזי. יש לציין כי כעת מתנהל אחרי רחימי.מושל מדינת אנדרו קומו אמר כי נראה שהפיצוץ הוא מעשה טרור עם מעורבות זרה.

טרור בארה”ב. מתוך ‘הפטריוטים’ 19.9


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.