צילום: ג'ק סמית הרביעי, ג'סיקה וויס univision

המתיחות בין ימין ושמאל בארה"ב גוברת: על רקע פיגוע הדריסה בשרלוטסוויל, היום נערכה הפגנת "חופש הביטוי" בבוסטון, בה על ידי פעילי ארגון השמאל הקיצוני '". כמות המפגינים המועטה שהגיעה מימין לא הפריעה לאנשי השמאל להתגודד סביבם, כשרק שוטרים חוצצים בין המחנות.

שני מפגיני ימין הגיעו למקום כשהם עטויים דגלים. אחד בדגל מקמפיין הבחירות של והשני עם . השניים זכו לקריאות גאי, כשפעילי שמאל צעקו לעברם: "נאצים, לכו הביתה", "אין מעבר", "תסתלקו מכאן" ו-"הפארק שלנו!".

כשנשאל המפגין עם הדגל הישראלי מדוע הגיע להפגנה, השיב: "אני רוצה להראות לאנשים שהם לא צריכים לחשוש להשמיע את כולם. הם לא צריכים לפחד לומר 'אנחנו '. עצוב שזה מה שקורה", אמר בהתייחס לתקיפות שספג.

בתיעוד נוסף, נראו אנשי אנטיפה מכים באלות מפגין ימין נוסף, ללא סיבה נראית לעין.

הנשיא טראמפ, שפיטר היום את יועצו האסטרטגי סטיב באנון, בעצמו מזוהה עם תנועת הימין האלטרנטיבי ועורך לשעבר של ביטאון האלט-רייט "ברייטבארט", התייחס להפגנות בבוסטון בסדרת ציוצים שכתב בטוויטר.

"נראה שיש תועמלנים רבים נגד המשטרה בבוסטון", כתב הנשיא. "השוטרים נראים חכמים וקשוחים. תודה לכם! עבודה טובה ע"י כל גורמי אכיפת החוק וראש העיר של מרטי וולש".

עוד הוסיף הנשיא כי "ארצנו הגדולה מחולקת כבר מאות שנים. לפעמים צריך במטרה לרפא ואנחנו נתרפא ונתחזק יותר מבעבר. אני רוצה להריע למוחים הרבים בבוסטון שמוחים נגד חוסר סובלנות ושנאה. ארצנו תתאחד שוב בקרוב!".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.