השר לביטחון פנים גלעד ארדן. צילום: יונתן סינדל, פלאש90
. צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

השר לביטחון פנים גלעד ארדן מתח הבוקר (שני) בטוויטר ביקורת על החלטת לבדוק את הפצת תמונתו של נשיא המדינה ראובן ריבלין בכאפייה ברשתות החברתיות:"אין לי ספק שהפרקליטות תקבע שזו לא עבירה פלילית. דוחה אך לא פלילי".

"אין מקום להתלהמות ולהתקפות על נשיא המדינה. זוהי סמכותו ואחריותו", כתב הבוקר ארדן.

"ניתן לחלוק על עמדתו אולם אני מגנה את כל ההכפשות וההשתלחויות", הוסיף. "עם זאת יש לתמוה על הצורך בבדיקת משטרה את התמונות הדוחות המופצות ברשתות כיוון שאין לי ספק שהפרקליטות תקבע שזו לא עבירה פלילית. דוחה אך לא פלילי".

מוקדם יותר הבוקר דווח כי משטרת ישראל פתחה בבדיקה בעקבות הפצת תמונתו של נשיא המדינה ברשתות החברתיות כשהוא חובש . כזכור, אמש (א') דחה הנשיא את בקשת החנינה של הלוחם לשעבר אלאור אזריה המרצה עונה מאסר לאחר שחיסל מחבל מנוטרל בחברון. הדבר גרר גל של תגובות קשות נגד ריבלין ברשתות החברתיות ובהן התמונה האמורה.

לפני כחודשיים יצא שר הביטחון גם נגד החלטת המשטרה לחקור את הצבת פסל הזהב של נשיאת ביהמ"ש העליון: "הדיווחים על ״חקירת המשטרה״ בנוגע להצבת הפסל ליד בית המשפט העליון אכן מצריכים הסבר מטעם המשטרה איזו עבירה נחקרת שם בדיוק ומה נבדק", השר כתב אז בטוויטר. "לא כל מיצג מחאה מצדיק חקירה ובטח לא מיצג שאינו קורא לאלימות או ממחיש פעולה אלימה".

 

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20


:עוד באותו נושא