דף הבית > אקטואליה וחדשות > ארדואן: "נמשיך לתמוך בפלסטינים המדוכאים"

ארדואן: "נמשיך לתמוך בפלסטינים המדוכאים"

נשיא טורקיה נשא הערב דברים בכינוס השנתי של העצרת הכללית של האו"ם והתייחס לסכסוך הישראלי-פלסטיני: "גם אם כל העולם יפנה את גבו, טורקיה תמשיך לעמוד לצד הפלסטינים המדוכאים, ולהגן על מעמדה החוקי של ירושלים"

נשיא טורקיה, רג'פ טאיפ ארדואן, נשא הערב דברים בכינוס השנתי של העצרת הכללית של האו"ם והתייחס, בין היתר, לסכסוך הישראלי-פלסטיני.

נחלץ להגנת "הפלסטינים המדוכאים". נשיא טורקיה רג'יפ טאיפ ארדואן. צילום ארכיון: רויטרס

 

"אלו ששומרים על שקט אל מול דיכוי הפלסטינים רק פועלים להגביר את האומץ של המדכאים שלהם", ציין הדיקטטור הטורקי, והוסיף כי גם אם כל העולם יפנה את גבו, טורקיה תמשיך לעמוד לצד הפלסטינים המדוכאים, ולהגן על מעמדה החוקי של ירושלים.

הנשיא הטורקי, שעלה לנאום מיד לאחר הנשיא טראמפ, הוסיף וציין כי מדינתו לא תשב בשקט לנוכח השימוש בסנקציות כלכליות כנשק, וזאת ברקע העימות מול ארצות הברית בשל מעצר הכומר האמריקני ודרישת ארדואן להסגרת יריבו, איש הדת הגולה בארה"ב פתהוללה גולן, שאותו הוא מאשים באחריות לניסיון ההפיכה לפני שנתיים.

 

לינור בר-אל

לינור בר-אל

אולי יעניין אותך גם

"הקרן החדשה מעורבת ברשימות המועמדים לרשויות המקומיות"

'הפורום הציבורי' השיק היום קמפיין שעתיד לחשוף את מעורבות הקרן הזרה בבחירות המקומיות ברחבי הארץ. היו"ר, איתי גרנק, באולפן הפתוח: "יש לנו הוכחות למעורבות הקרן, בימים הקרובים נחשוף אותן"