מפלגת הליכוד פותחת היום במתקפה אגרסיבית ומפרסמת סרטון מטעמה הקורא לתומכי עוצמה יהודית להצביע לליכוד, משום שהצבעה לבן גביר, הינה הצבעה לאחמד טיבי, כלשונם.

כלל הסקרים האחרונים טרם פתיחת הקלפיות מצביעים כי גוש הימין פסע מהקמת קואליציה, אך למרות זאת, איתמר בן גביר ומפלגת עוצמה יהודית מתכוונים להתמודד בבחירות, למרות ששוב על פי אותם סקרים, המרחק בינהם לבין אחוז החסימה רחוק שנות אור.

מוקדם יותר כשרק סקר אחד התפרסם במכון 'דיירקט פולס', הגיב בן גביר לתוצאות הסקר כשאמר: "הסקר של דיירקט פולס אמין בערך כמו שברוך מרזל יפתח מחר מכון סקרים ויתחיל לסקור את ימינה. מעבר לכך שפילבר הוא עד מדינה שמכר את נתניהו, הרי שהוא עבד עד לא מזמן באופן צמוד עם נפתלי בנט ואמינות הסקרים שלו שווה כקליפת השום, כאשר כעת הוא מנסה למכור גם אותנו".

לאחר ההצהרה בה בן גביר הציב לראש הממשלה מספר תנאים על מנת לפרוש, ובינהם פינוי חאן אל אחמאר וביטול הסכמי אוסלו, עושה רושם שרק פגישה מכרעת בין השניים תהווה פריצת דרך שאולי תגרום לבן גביר להתרצות ולהסיר את מועמדותו ערב הבחירות, ואולי לחזק את גוש הימין בעוד כ1-2 מנדטים אשר הם זקוקים להם נואשות להקמת הקואליציה.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.