התראיין הבוקר בגלי צה"ל והתייחס להאשמת חמאס את המוסד הישראלי בחיסול המהנדס . "אפשר לייחס את זה לג'יימס בונד", אמר. "ארגוני הטרור מחפשים כל הזמן לפגוע בישראל".

, חמאס שחוסל במלזיה. צילום:

כזכור, אתמול (ש') ראש הלשכה המדינית של חמאס איסמעיל הנייה האשים  הישראלי בהתנקשות במהנדס חמאס, ד"ר פאדי אלבטש, שחוסל בלילה בין שישי לשבת במלזיה. "לאויב הישראלי יש חשבון פתוח מול העם הפלסטיני, והוא מעביר את הקרב שלו לחו"ל. פועל לפגוע במנופי המדע וברנסנס של האומה האסלאמית", אמר מנהיג חמאס.

הנייה במאהל האבלים על אלבטש ברצועת עזה (ש'). צילום: חוסאם

 

שר הביטחון הוסיף כי הדרישה למנוע את כניסת גופת המהנדס "לא ברורה" לו. "העברנו למצרים את עמדתנו, שלא יכניסו הגופה דרך מעבר רפיח. אנחנו פועלים בצינורות המתאימים", הבהיר.

שר הביטחון ליברמן. צילום: אלכס קולומויסקי, פלאש 90

 

על הרג המפגינים בעזה אמר השר כי "ראשי חמאס מסתתרים מאחורה ושולחים את הילדים קדימה. האחריות על חמאס. גם האירועים ביום שישי ייבדקו כמו כל אירוע מבצעי בצה"ל. עושים הפקת לקחים כל יום שישי. אני מגבה באופן מלא את חיילי צה"ל".

בהקשר לאיומי איראן, אמר ליברמן כי "האיומים אינם חדשים. אנחנו ערוכים לכל, לא מזלזלים באיומים האיראניים. קבענו מדיניות ברורה – לא נאפשר התבססות איראנית בסוריה. אנחנו עשינו הכל, הבעיה אינה ישראל".

חגיגות יום "אלקודס" (ירושלים) באיראן

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.