תאגיד השייט, ®Oceania Cruises, מציג את אניית הפאר האקסקלוסיבית אשר תעגון השבוע בנמל אשדוד ותארח מעל 1000 תיירים בישראל. אניית הבוטיק – Riviera® – מאכלסת כ-1250 אורחים וכוללת 6 מסעדות גורמה בעלות מקומות ישיבה פתוחים עם מגוון טעמים חובקי עולם – החל ממטבח צרפתי, איטלקי, אסיאתי ואמריקאי.

מרכז קולינרי עשיר ומסוגנן וסדנאות שף

יתר על כן, עבור תוספת קטנה, ניתן להתארח במסעדת ""La Reserve, המציעה מגוון אקלקטי של תפריטים טעימה לבחירה, או לחוות סעודה פרטית במתחם – "Privee". לצד המסעדות, נפרסים 7 ברים וטרקלינים המגישים את מיטב מותגי האלכוהול, ספא מפנק, בריכות והייחוד – מרכז קולינרי עשיר ומסוגנן המיועד לחובבים ולאנשי מקצוע, עם סדנאות בישול המועברות על ידי שפים בינלאומיים נבחרים. 

קרדיט – יח"צ

 

"הקהל הישראלי יודע לזהות ולהעריך איכות", אמר ברנרד קרטר, סגן נשיא בכיר ומנהל אזור EMEA, 'אושיאניה קרוזס'. "זהו עונג עבורנו לעבוד יחד עם 'סנורמה' כדי להביא לכאן את החוויה הקולינרית הייחודית והמובילה בעולם של חברת 'אושיאניה'. השילוב של חומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם השפים הטובים והמוכשרים בעולם, יוצר חוויית גורמה אמיתית של המטבח העשיר ביותר בים".

הפלגה ליעדים מגוונים המציעה אירוח אינטימי 

האנייה מגיעה ליעדים מגוונים ומציעה אירוח אינטימי ומהודר, שירות אישי וחוויה מעשירה ומלאת עומק ביעדים מרתקים. בנוסף לכך, התאגיד הידוע המאופיין בשליטתו העולמית בתחומי קולינריה עילית בים ויעדים מיוחדים בהפלגות הנופש, משתף פעולה עם מותג האיכות "דום פריניון".

קרדיט – יח"צ

 

השילוב הראשון מסוגו יתקיים בשתי אוניות בלבד של החברה, ביניהן – Riviera, מצוות 6 מנות גורמה עם סוגי שמפניה יוקרתית בטעמים שונים ובצירים משובחים ביותר של "דום פריניון" – במסעדת ""La Reserve.

שיתופי פעולה מיוחדים עם שמות גדולים מעולמות הקולינריה

אורי שנבל, מנכ"ל חברת 'סנורמה' שירותי תיירות, נציגת מכירות של – ®Oceania Cruises בישראל אומר – "אחד מהיתרונות הרבים בהפלגה הוא שיתופי פעולה מיוחדים עם שמות גדולים בעולמות הקולינריה – שזירת ארוחות בלעדיות הנוצרות בין הצוותים הקולינריים, שפים בינלאומיים מפורסמים ועוד. כאשר בכל הפלגה האורחים נחשפים לעניין ייחודי ובלתי צפוי בנוסף להיצע עשיר של אפשרויות קיימות".

חברת ®Oceania Cruises, המובילה בתחומי הקולינריה העילית והיעדים המיוחדים שמוצעים בהפלגות הנופש, מאפשרת לקהל לקוחותיה חופשה ייחודית, הכוללת טעימות ברמה הגבוהה ביותר ויעדים משופעים בטיולים מסביב לעולם.

החברה מציעה הפלגות ליעדים מרתקים בהם: אוסטרליה, ניו-זילנד, דרום אמריקה, אלסקה, אסיה, אירופה ועוד. ההפלגות מתאימות לאנשים שמחפשים יוקרה וחדשנות בכל התחומים וחובבי בישול וקולינריה.

קרדיט – יח"צ

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא