קבוצת "" (אנטי-פשיזם) בשיקגו בשם 'Haymaker Collective' מתכננת לפתוח להכשרת חברים לעימותים פוטנציאליים עם תומכי , כך דווח ברשת FOX NEWS. אישה המשתמשת בשם הבדוי "נאילה" הזהירה בפני הרשת כי "גופים מסוימים חשופים להתקפות מסוימות". לדבריה, חלה עלייה של 20% בפשעי שנאה הן בשיקגו והן בכל רחבי הארץ, אשר לטענתה מצריכה את חברי הקבוצה לדעת להגן על עצמם.

על פי הדיווח קבוצת ה-'Haymaker Collective', המשתייכת לשמאל הקיצוני בארה"ב, מתכננת לפתוח את חדש הכושר כדי לאפשר לחבריה להתאמן לקראת קטטות הקרובות לבוא. זאת בתקווה להיאבק בימין האלטרנטיבי (ה"אלט-רייט" הטוען ללאומנות ועליונות לבנה) וב"לאומיות הלבנה" (המתנגדת להגירה ממדינות עולם שלישי למדינות בעלות רוב שעלול להפוך למיעוט) הגואה במה שהם מכנים "אמריקקה של טראמפ". לדברי הקבוצה, חדר הכושר יהווה מקום אלטרנטיבי לתרבות עיצוב הגוף "הגברי" השלטת בחדרי הכושר בארצות הברית.

ארה"ב: ארגון שמאל קיצוני מקים עבור פעיליו חדר כושר ייעודי לקראת המאבק בתומכי טראמפ. צילום מסך מתוך סרטון ההסבר של הארגון
ארה"ב: ארגון מקים עבור פעיליו חדר כושר ייעודי לקראת המאבק בתומכי טראמפ. צילום מסך מתוך סרטון ההסבר של הארגון

 

לצורך הקמת חדר הכושר, תכננו חברי הקבוצה הקיצונית לגייס $44,000, אולם גם משלא השיגו את הסכום הנדרש, החליטו בכל זאת לפתוח את חדר הכושר עם המשאבים הקיימים.

אימון לקראת עימותים. צילום מסך מתוך סרטון ההסבר של הארגון
לקראת . צילום מסך מתוך סרטון ההסבר של הארגון

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.