אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול ישראל רכשה לאחרונה את הזיכיון של אמריקן אקספרס בקפריסין, במטרה לייצר פתרון לבסיס הלקוחות הבינלאומיים של החברה באירופה, והתמקדה בישראל בהגדלת פורטפוליו הלקוחות המקומי והגלובלי, יישום תקני אבטחה בינלאומיים והשקעה משמעותית בטכנולוגיה.

לא משרד נסיעות

ירון לוי, יו״ר אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול ישראל : " השינויים לאורך התקופה האחרונה, הביאו אותי להבנה כי השיוך לארגון גלובלי גדול הינו מחויב המציאות ומצאתי באמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול את כל היכולות שתאפשרנה לנו להתפתח לכיוונים נוספים וחדשים . ללא ספק הגורם האנושי והתרבות הארגונית תואמות לחלוטין את דרכי לאורך כל השנים."

עוד הוסיף: "אנחנו עובדים קשה מאד כדי להצדיק את העובדה שאנחנו Travel Managment Company ולא משרד נסיעות. כדי להעניק שירות שקוף, אחיד ואיכותי ליותר מ- 1,000 לקוחות עסקיים יש צורך במערכת אנושית וטכנולוגית שמנוהלת הרבה מעבר למקובל בסטנדרט המקומי".

הטמעת לקוחות גלובליים ומקומיים בסטנדרטים בינלאומיים

במסגרת הזיכיון של אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול ישראל , החברה נדרשה ליישם סטנדרטים ורגולציה בינלאומיים גם בתחום אבטחת מידע שישדרגו בצורה ניכרת את היכולות של החברה בישראל.

עוד הוסיף לוי: "״אני לא חושב שיש עוד חברת תיירות בישראל שעוברת כל שנה בדיקת ציות  ( Compliance) בינלאומי של Ernest & Young ומחזיקה צוות טכנולוגי ייעודי להטמעת לקוחות גלובליים ומקומיים .

ג׳יל פרץ, מנכ״ל אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול ישראל אמר על הרכישה: "מבחינתי החיבור עם קינג טורס הוא מהלך טבעי. התרבות הארגונית, הערכים של עובדי החברה, איכות הלקוחות ובעיקר דמותו של ירון קינן והמוניטין שלו, הן הסיבות למיזוג . אין לי ספק, שהחברה תהפוך לאחד הארגונים המובילים בענף. אני יודע שלירון קינן היו הרבה אפשרויות ולכן, ברמה האישית אני מאוד שמח וגאה שירון החליט להצטרף לקבוצה שלנו."

פרץ הוסיף וסיפר על פעילות אמריקן אקספרס בישראל: "אנחנו ערוכים יותר מתמיד לקלוט שותפים עסקיים שמתאימים ל DNA שלנו. לא נאסוף מחזורי מכירות ולא מעוניינים במכרטסים. נבחר את שותפינו בקפידה רבה והם יוכלו ליהנות מהיתרונות שבנינו ופיתחנו בשנים האחרונות."

משרתים לקוחות עסקיים מכל רחבי הגלובוס

חברת אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול  ישראל מטפלת בנסיעותיהם של כ- 1000 לקוחות עסקיים גלובליים ומקומיים כשהיקף המכירות השנתי שלה עומד על קרוב למיליארד ₪. החברה מנהלת את תיקי הנסיעות לחו"ל ועורכת  כנסים ואירועים בארץ ובחו"ל ללקוחותיה תוך שקיפות מליאה, אמינות ורגולצייה.

חברת אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול  ישראל היא חברת הנסיעות היחידה בישראל שמתנהלת עפ"י תקנים של חברה ציבורית והחברה היחידה בישראל עם פתרונות לתקני אבטחה ופרטיות בסטנדרטים בינלאומיים- תיירות המתממשקת עם טכנולוגיה.

החברה נותנת שירות ברמה בינלאומית ומובילה במספר הפירמות הגלובליות המיוצגות בישראל.

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל


:עוד באותו נושא