דף הבית > חם ברשת > אמנון לוי: "בתל אביב ירקדו כשבעזה יבכו על מתיהם"

אמנון לוי: "בתל אביב ירקדו כשבעזה יבכו על מתיהם"

עיתונאי ערוץ 10 קרא לזוכת האירוויזיון לבטל את החגיגות בכיכר רבין ולגלות סולידריות עם האבל הערבי על חיסול המחבלים בגבול רצועת עזה: "לא יום לחגיגות"

סולידריות עם אויבי ישראל: עיתונאי ערוץ 10 פרסם פוסט בפייסבוק ובו קרא לבטל את חגיגות הזכייה באירוויזיון בשל חיסול הפורעים הערבים בגבול רצועת עזה: "זה לא יום לחגיגות בכיכר".

עיתונאי ערוץ 10 אמנון לוי. צילום: משה שי, פלאש 90

עיתונאי ומגיש ערוץ 10 אמנון לוי, פרסם הערב פוסט בפייסבוק ובו קרא לזוכת האירוויזיון נטע ברזילי לבטל את חגיגות הזכייה בכיכר רבין. "נטע כפרה, זה לא יום לחגיגות בכיכר. עשרות אנשים נהרגו, מאות נפצעו. כשאת תרקידי אנשים בתל אביב, אנשים בעזה יבכו על מתיהם", כתב לוי.

הפוסט שכתב אמנון לוי. צילום מסך

יצוין, כי משעות הבוקר מנסים עשרות אלפי פורעים ערבים, שנשלחו ע"י חמאס במימון איראני, לפרוץ את גבול ישראל ולפגוע בתושבי עוטף עזה. כוחותינו פועלים כדי לסכל את כוונות המחבלים והצליחו לחסל למעלה מ-50 מחבלים. ההתפרעויות התרחשו לאורך הגדר ברצועת עזה ב- 13 מוקדים בהם נמצאים כ- 40,000 פורעים ומחבלים. הפרות הסדר האלימות כוללות השלכת מטענים ובקבוקי תבערה לעבר הגדר ולעבר כוחות צה"ל, מבעירים צמיגים, מיידים אבנים ומשגרים חפצים בוערים, מתוך כוונה להבעיר שריפות בשטח הארץ ולפגוע בכוחות צה"ל.

התפרעויות בגבול הרצועה. צילום: דו"צ
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

יאיר נתניהו נגד אופירה אסייג: "בהמה גסה"

לבנו של ראש הממשלה נמאס מההסתה נגד משפחתו והוא החליט לענות לאשת התקשורת. אסייג מצידה השיבה בהכפשות כלפיו וכלפי אמו