דף הבית > אקטואליה וחדשות > אמו של חייל בודד מדרום אפריקה זכתה לטלפון מרה"מ: "גאים בו ובך"

אמו של חייל בודד מדרום אפריקה זכתה לטלפון מרה"מ: "גאים בו ובך"

במהלך ביקורם של ראש הממשלה ורעייתו בבא"ח גולני, התקשרו הזוג נתניהו לאמו של חייל בודד שעלה לארץ כדי להתגייס וסיפרו לה על תחושותיהם: "מעריצים אותך"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה ביקרו היום אחרי הצהריים בבא"ח גולני. במהלך הביקור נפגשו רה"מ ורעייתו עם חיילי גולני הנמצאים באימון מתקדם ועם חיילי המפקדה ושוחחו איתם. בין החיילים היה גם טוראי בנימין ברנס, חייל בודד מדרום אפריקה, שעלה ארצה על מנת לשרת בצבא. רה"מ נתניהו ורעייתו התקשרו לאמו של החייל, ניקי, ושוחחו עמה.

"יש לך בן נהדר", אמר ראש הממשלה לאמו של החייל. "אנחנו מבקרים כעת בבסיס גולני ופגשנו את בניך וחבריו. את אמא אמיצה ונהדרת. אנחנו גאים בו ובך מאוד". גם רעיית רה"מ, שרה נתניהו, שוחחה עם האם ואמרה לה: "אני מעריצה אותך, את אמא אמיצה שנתת לבנך לבוא ולשרת פה כחייל. אני מעריצה אותך ואני מעריצה את בניך ואת כל החיילים האחרים".

ביקורם של רה"מ ורעייתו בבסיס גולני, היום (ב'). צילום: לע"מ

הזוג נתניהו בשיחה עם אמו של חייל בודד בבסיס גולני. צילום: חיים צח, לע"מ
הזוג נתניהו בשיחה עם אמו של חייל בודד בבסיס גולני. צילום: חיים צח, לע"מ
הזוג נתניהו בביקור בבסיס גולני היום. צילום: חיים צח, לע"מ
הזוג נתניהו בביקור בבסיס גולני היום. צילום: חיים צח, לע"מ
נועם אמיר

נועם אמיר

כתב ערוץ 20 לענייני צבא וביטחון

אולי יעניין אותך גם

צה"ל על הפלת המטוס בסוריה: האחריות על משטר אסד

בתום תחקיר ראשוני שנערך בצה"ל בעקבות תקרית הפלת המטוס הרוסי הלילה בסוריה, מבהיר דובר צה"ל כי "כשנורה הנ"מ לעבר המטוס הרוסי, מטוסי חיל האוויר לא היו בשטח סוריה". ‬מטוסי קרב של צה"ל תקפו מתקן של הצבא הסורי ממנו עמדו להעביר מערכות לייצור נשק מדויק וקטלני עבור איראן וחיזבאללה בלבנון