0:11 19/12/2017
דף הבית > חם ברשת > "אמא בלב ואמא בשמים והגוף קבור באדמה"

"אמא בלב ואמא בשמים והגוף קבור באדמה"

נתן מאיר, בעלה של דפנה הי"ד פרסם בעמוד הפייסבוק שלו פוסט על בנם המאומץ שעלה לכיתה א'. "הוא רק רוצה עוד סיפור שאמא תקריא לו"

"לא יכול לישון… אני אבא שהבן שלו עלה לכיתה א' היום בבוקר", כך סיפר אתמול (ה') נתן, בעלה של דפנה מאיר, על היום הראשון בו שלח את בנם המשותף לבית הספר לראשונה.

נתן ודפנה מאיר. צילום: עמוד הפייסבוק של נתן
נתן ודפנה מאיר. צילום: עמוד הפייסבוק של נתן

מאיר כתב כי הוא "ילד מתוק ומקסים שבחרתי לגדל אותו בגלל שההורים שלו לא יכולים כרגע לגדל אותו".

בפוסט המרגש, תיאר כיצד לקח את בנם לקברה של אשתו: "החמוד הזה שכבר יודע לדקלם שאמא בלב ואמא בשמים והגוף קבור באדמה ניסה בכל כוחו להזיז את האבן הגדולה".

"לא, הוא לא הצליח. הוא לא הצליח להבין למה אני לא עוזר לו. למה אני שתמיד אופטימי ועוזר לו כל כך לא בא לעזרתו כדי להוציא את אמא. למה אני מוותר והוא לא. נראה לי שלאלוקים ירדו הרבה דמעות אתמול. גם לי. כל כך תמים הילד הזה. הוא רק רוצה עוד סיפור שאמא תקריא לו. כמה פשוט. כמה בלתי אפשרי".

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=581093192073181&set=a.351629228352913.1073741831.100005175165876&type=3&theater

"תמצית הרוע של העולם פקדה את ביתי לפני כמעט 8 חודשים. רוע של רגע אחד נורא ואחריו נהר של דמעות, כאב וגעגוע.
מהצד השני, תמצית הטוב של העולם נמצאת בתוך ביתי. יום יום. שעה שעה. תום וטוהר משולבים במתיקות בלתי נגמרת. עבודה קשה ומאתגרת שהיא זכות גדולה שאין לה שיעור".

"מחפשים אהבה? קחו לכם ילד"

מאיר המשיך בפוסט וקרא לאנשים המחפשים אהבה לאמץ ילדי אומנה בעצמם.

"לכולכם ברור שהאהבה תנצח. נכון? אם גם אתם מחפשים אהבה, קחו לכם גם ילד. יש הרבה ילדים שממתינים למשפחה אומנת ורוצים בית חם ואוהב. ואם אתם רוצים ממש הרבה אהבה, אבל ממש ממש הרבה, אז בקשו שיתנו לכם ילד מיוחד".

נתן הוסיף לפוסט תמונה של יצירה שהוא הכין ביחד עם בנו במהלך חופשת הקיץ. "כל כך הייתי רוצה לשים כאן תמונה שלו נכנס לכיתה ומתרגש. חיסיון האומנה אוסר זאת", הסביר.

דפנה מאיר בת ה-39, הייתה אם לשישה ילדים מגיל 4 ועד 17, שניים מהם ילדי אומנה. מאיר הייתה דמות מוכרת ביישוב, ועבדה כאחות במחלקה הנוירוכירורגית בית החולים סורוקה בבאר שבע.

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

עבד אל-רחמן סעיד קוקי וד"ר מרדכי קידר בעימות באל ג'זירה. צילום מסך

צפו: כך הסעיר ד"ר קידר את השייח' מאולפני אל ג'זירה

המזרחן ד"ר מרדכי קידר הוזמן לעימות נוקב ברשת הקטארית בשל התקוממות העולם הערבי נגד נאום ירושלים של טראמפ: "מי בכלל רוצה לדבר אתכם? האומה המוסלמית היא כישלון!"