צילום מסך

תנועת "" הפיצה הערב (רביעי) אפליקציה חדשה שפיתחה ובה משחק נגד "" וארגוניה. מטרת האפליקציה היא לעורר מודעות לפעילות הקרן נגד חיילי צה"ל באמצעות ארגוני שטח ובאמצעות לוחמה משפטית בבג"ץ.

דרך האפליקציה החדשה מבקשים בתנועת "אם תרצו" לרתום את הציבור למאבק בקרן החדשה- ארגון פוליטי זר, המהווה ארגון הגג הגדול בישראל לארגונים הפועלים לערעור מעמדה של ישראל בעולם, ולהכפשת חיילי צה"ל.

האפליקציה החדשה היא עליית מדרגה נוספת במסגרת הקמפיין שהתנועה מקדמת בימים האחרונים תחת הכותרת "מעיפים את הקרן החדשה מישראל".

צילום מסך

במשחק הרשת, נראה יותם זילבר, קצין בצנחנים, המבקש לצאת הביתה בסיומה של פעילות מבצעית. יותם נתקל שוב ושוב בפעילי "מחסום ווטש" ו-"בצלם" המלווים במצלמותיהם מפגינים אלימים המנסים לפגוע בו.
במסגרת המשחק, שזורות קריאות שנאמרו על ידי פעילי הארגונים נגד חיילי צה"ל.

 

יו"ר תנועת "אם תרצו" מתן פלג קרא לממשלת ישראל לפעול להוצאת הקרן החדשה מן החוק ולמסות את הארגונים הפועלים בחסותה. לדבריו: "מדי יום מתפרסמים סרטונים המראים כיצד ארגונים במימון הקרן החדשה מפריעים לחיילי צה"ל. אין בעולם הדמוקרטי מקבילה לתופעה בה גוף פוליטי זר משמש ארגון גג לכלל הארגונים הפועלים נגד המדינה המארחת אותם. הקרן מממנת באמצעות ארגוניה לוחמה משפטית ומסעות ציבוריים לעידוד לחץ בינלאומי על ישראל".

צילום מסך

"פעילות קרן זרה לסיכול מדיניות של ממשלה נבחרת ומאבק בזהותה הלאומית חייבת להדאיג כל שוחר דמוקרטיה. מגמה זו מחייבת את רשויות החוק להפסיק לאלתר כל שיתוף פעולה עם הקרן ואף לבחון את הוצאתה מן החוק במידה ולא תשנה את דרכה. זאת בנשימה אחת עם מיסוי כבד של תרומות הענק אשר מקבלים אותם ארגונים גם ממשלות זרות. הגיע הזמן להפסיק את אבסורד זה לאלתר", אמר פלג.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.