אופן הטיפול והתחזוקה של תוספות שיער זהה לטיפול השיער הטבעי שלך. כן, גם את התוספות יש לתחזק. כפי ששמת לב, כאשר התקינו לך את תוספות השיער בפעם הראשונה – הן הרגישו כמו הדבר הכי מדהים בעולם ועל כן עלייך לדעת מה מותר ומה אסור לעשות עם התוספות.

בגדול, מותר לעשות הכל, אבל במידה ובבקרה.

בראשיתו של דבר, חשוב מאוד שהכל יהיה מבוקר – החום של הפאן או של הבייביליס או אפילו המחליק חייב להיות מבוקר על ידך ואסור בתכלית האיסור להשתמש בחום חזק מדי.

במידה ואת יודעת לעשות לעצמך פאן ברמה מקצועית, בהחלט ניתן לעשות זאת כל יום, אך במידה ואין לך את המיומנות לעשות זאת, יש בהחלט מצב שבו תפגמי בתוספות השיער שלך, וכבר היו מקרים בהם בנשים שמגיעות כבר עם שיער יבש, פגום ושרוף ועל פי רוב גם התוספות שיונחו על ראשן יהיו לאחר זמן מה שרופות, פגומות ויבשות.

בל נשכח שהטיפול בתוספות השיער אמור להיות כפי שהשיער הטבעי מטופל.חשוב מאוד לא לחפוף כל יום והכי הכי חשוב? אסור ללכת לישון עם שיער רטוב? ולמה? מכיוון שבמים בישראל יש כימיקלים ואבנית, חשוב מאוד לאדות אותם לפני השינה כי במידה ולא, נקום בבוקר עם שיער פגום שיהרוס קודם כל את השיער הטבעי שלך ולאחר מכן את התוספות שלך.

איך שומרים על תוספות השיער?

ראשית, חשוב מאוד להיזהר משימוש בחום קיצוני או לא מבוקר, לאחר מכן רצוי מאוד להשתמש בתכשירים איכותיים ביותר בשמפו ומסכה ללא מלחים והכי הכי חשוב זה להגיע לעשות חידוש בזמן! מה זה בזמן? בשיער דליל מדובר על שלושה חודשים, שיער בינוני ארבעה חודשים ומקסימום חמישה חודשים לתוספות שיער עבות.

עושים רק אצל המקצוענים או לא עושים בכלל. השיקול הוא אך ורק שלך.

רוצה לקבל פרטים נוספים ולקבוע תור בדניאל סנטר? את מוזמנת להציץ ולהתרשם מהאתר שלהם>>> https://danielcenter.co.il

או בקרי בדף הפייסבוק וקבלי עידכונים ומידע על מבצעים מיוחדים>>> https://www.facebook.com/Danielcenter.il/

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא