"אנחנו רוצים להודות לעם ישראל המדהים שנתן לנו הרבה כוח", פתחה אלמנתו הטרייה של , שנפצע שלשום בפיגוע המשולב בצומת ומותו נקבע אתמול, הצהרה שמסרה היום (ג') לתקשורת.

"בעלי אחיעד היה איש של כלל ישראל", סיפרה. "הייתה לו רגישות לכל אחד שפגש. ובעיקר לתלמידיו שבאהבתו הרבה קרא להם לומדים ולא תלמידים. כל כך היה חשוב לו לתת לכל אחד את התנאים המתאימים לו לגדול בתורה. חשוב לנו מאוד להמשיך את מפעל חייו. ישיבת 'עוז ואמונה' שבעבודת נמלים ובתעצומות נפש גדולות הקים במקום כל כך מאתגר".

הרב אטינגר הי"ד. צילום: באדיבות המשפחה

 

המשפחה מספרים כי הגיעו אליהם פניות רבות מאנשים שהחלו לאסוף כסף עבורה, אולם המשפחה מבהירה כי היא לא מעוניינת בתרומות. מנגד, היא אומרת, כי ישמחו אם המעוניינים יתרמו להמשך מפעל חייו בישיבת 'עוז ואמונה' שבדרום תל אביב. היא פנתה לציבור וקראה: "אנחנו מבקשים מאוד שהתמיכה העצומה של עם ישראל לא תיפסק פה. בעלי מסר את נפשו למען הכלל, הן בחייו והן במותו. אנחנו נודה לכל אחד שיוכל לתת את חלקו ולתרום למפעל הגדול של אחיעד".

"למגר את הרע כדי שנוכל להמשיך ביישוב ארצנו מתוך אהבת ישראל"

גם לממשלה הפנתה האלמנה הטרייה מסר: "אנו קוראים בזאת לממשלת ישראל למגר את הרע ולהחזיר את הביטחון ואת הההגנה, כדי שנוכל להמשיך ביישוב ארצנו מתוך אהבת ישראל ולהתמקד בדברים שמחברים אותנו כאן".

בני משפחה וחבריו של הרב אטינגר הי"ד בהלוויה. צילום: הילל מאיר – פלאש 90

 

לתרומות לישיבה:

ישיבת "עוז ואמונה" בנק הפועלים 604 קרית שלום מס חשבון 594046
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.