לוקח את הזמן. אלי אוחנה. צילום מסך
לוקח את הזמן. אלי אוחנה. צילום מסך

 

בית״ר ירושלים תודיע על איוש הצוות המקצועי של המועדון אחרי המשחק נגד מ.ס. אשדוד. אלי אוחנה, מחזיק זכויות הניהול של המועדון, קיבל את ההחלטה הסופית לגבי מי שאמור להיות המחליף של שרון מימר. אוחנה קיים לאחרונה שיחות בנוגע למועמדים ובסוף השבוע גיבש את דעתו בנוגע לאיש המקצוע שיהיה הסמכות המקצועית בבית״ר ירושלים. אוחנה ייפגש עם אלי כהן "השריף", כאשר המטרה היא להגיע להבנות עימו. במועדון מעריכים כי פגישה בין אוחנה לכהן עשויה להוביל להבנות בין הצדדים.

אוחנה רוצה להמשיך ולתת לקבוצה שקט כדי להתכונן למשחק ביום שני נגד אשדוד במושבה ורק ביום שלישי או רביעי אמורה לצאת הודעה רשמית בנוגע למינוי הצפוי.

במסיבת העיתונאים שהתקיימה היום (א') לקראת המשחק מול אשדוד אמר גילי לבנדה: "אני איש של המערכת, התבקשתי להכין את הקבוצה למכבי תל אביב ועכשיו לאשדוד. אני לא חושב קדימה. אנחנו מתכוננים בצורה הכי טובה שאפשר למשחק ולא מעבר לזה. אני מאמן ב-20 השנה האחרונות ובטח שאני רוצה לאמן את בית"ר. זה חלום של כל מאמן. אבל כל מה שיגידו לי, אעשה באהבה ובשמחה״. על פי המתווה שמתכנן אוחנה, לבנדה יישאר במועדון.

יחזור לקדנציה נוספת בבית"ר? אלי כהן. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
יחזור לקדנציה נוספת בבית"ר? אלי כהן. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

 

בינתיים בית״ר ירושלים הגיעה לסיכום עם פול אדגר, קשר בן 19 מחוף השנהב שמשחק בפינלנד, ובשבוע האחרון הרשים באימונים. אלי אוחנה צפה בדיסקים של השחקן ובאימונים בבית וגן, וגם אלי טביב קיבל דיסקים של אדגר והתרשם ממנו לטובה.

ההחלטה לגבי החתמת שלומי ארבייטמן כבר התקבלה ואוחנה מתכוון לנסות ולסכם עם החלוץ את התנאים הכספיים במטרה להחתימו לעונה אחת. בבית״ר לא מצאו עדיין בלם ברמה גבוהה ואוחנה לא רוצה להתפשר ולהחתים בלם שאינו מרשים רק לשם ההחתמה. במועדון חזרו במקביל לאופציה של בלם ישראלי וכבר נבדקות העלויות של אדי גוטליב ואוראל דגני. בית״ר תהיה מוכנה להציע לאחד מהם חוזה של 150-180 אלף יורו בתנאי שהפועל תל אביב תסכים לעסקת השאלה בסכום נמוך יחסית. גוטליב בינתיים יושב ביציע ודגני מנהל בוררות מול המועדון. במקביל אוחנה ממתין לראות איזה שחקנים ישוחררו השבוע ממכבי תל אביב ומכבי חיפה אחרי עסקת אלירן עטר- שלומי אזולאי.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20