תאונת הדרכים הקטלנית, שגבתה הבוקר (חמישי) את חייהם של ההורים שירה וכפיר אביטן ובתם התינוקת גאיה, אינה הטרגדיה הראשונה שידעה המשפחה.

כפיר, שירה והתינוקת בת ה-7 חודשים גאיה

 

ליזי זאב, דודתו של כפיר ז"ל, סיפרה הערב כי כפיר היה האקר הייטק שידע לתקן את המחשבים של כל המשפחה. "ילד מוכשר שסיים יג-יד, התגייס לצבא להנדסה קרבית, נתן את כל כולו לצבא והחליט שהוא רוצה לתת עוד ונשאר בקבע", אמרה ליז והוסיפה כי "כנראה שאלוהים רוצה רק את הטובים לצידו ואנחנו נשארים רק עם הרע פה בארץ על האדמה פה".

בהמשך סיפרה ליז על האבל הפרטי שלה. "אני שכלתי את לידור לפני 10 שנים בתאונת דרכים על ידי נהג שיכור ומסומם. והיום משפחה שלמה נמחקה מעל פני האדמה. הבעל בן 30, האמא בת 28 וגאיה התינוקת בת 7 חודשים. זה לא יאומן. ראיתי את המכונית ההרוסה בתקשורת, בדיווחי המבזקים ולא העלתי על דעתי שהמשפחה שלנו תכנס בפעם השניה למשפחות השכול בתאונות דרכים".

כפיר ושירה ז"ל ביום חתונתם

 

בתוך כך, הפנתה ליז אצבע מאשימה כלפיי המשטרה: "הנהג שפגע בלידור קיבל בבית המשפט חמש וחצי שנות מאסר וכבר שוחרר והיום הוא חופשי ממשיך לשתות ולעשות מה שהוא רוצה ולנהוג בפסילה על פי הדיווחים שאני מקבלת, והמשטרה הודיעה לי שאין לה תקציב על מנת לתפוס אותו נוהג בפסילה. אני קוראת למפכ"ל המשטרה לעשות מעשה בכל הקשור לקטל בכבישים. אנשים תושבים, יש לנו למעלה מ-400 הרוגים בשנה ועשרות אלפי משפחות שצריכות לסעוד את הנכים לנצח. די לקטל בכבישים די".

לינור בר-אל

לינור בר-אל