אלאור אזריה, לוחם כפיר לשעבר שהורשע בהריגת מחבל בחברון, תוקף את הרמטכ"ל לשעבר בוגי יעלון. בדבריו, אמר אזריה כי בעת שיעלון היה שר הביטחון – הפקיר אותו אל מול מצלמות ארגון "בצלם".

כזכור, בוגי שר הביטחון דאז, כינה את אזריה "חייל שסרח", הרבה לפני שהחקירה הסתיימה ו"תרם" למעשה להכרעת התיק עוד שהיה בתחילתו. בוגי, יח"ד עם הרמטכ"ל הקודם אייזנקוט תקפו את אזריה במקום לגבות אותו.

בוגי. שר ביטחון שחבר לתומכי טרור. צילום: אלעד גוטמן

אלאור אזריה מסר תגובה להתפתחויות האחרונות בזירה הפוליטית לחדשות 0404, הדברים הובאו גם בתוכנית "האולפן הפתוח"של בועז גולן: "בוגי, לפני קצת יותר מ-4 שנים אתה הפקרת אותי כי פחדת ונכנעת כזבוב אל מול מצלמת "בצלם" (ארגון תומך מחבלים) וגרמת אתה ועוד מספר אנשים בכירים במערכת שחלקם, ואתה כלול בהם ברוך השם, כבר לא במערכת, וגרמתם לעוול, עיוות דין וסבל לי ולמשפחתי.

אני בחיים לא איחלתי לאף בן אדם רע אבל אני חייב להגיד שאני רואה את התמונה ששוב פעם אתה נאלץ לא להיות חלק ממשהו (לא רלוונטי מבחינתי אפילו ממה), אז אני חייב להגיד שאני מאושר ושמח שאתה לא חלק מהמערכת שוב. אתה הפקרת אותי בגלל פחד ממה שהעולם יגיד לפני שבכלל ידעת משהו ואני יכול להוסיף ולהגיד לך שבעזרת השם בקרוב יצא הספר שאני כותב ושם אחשוף את כל האמת על כמה שפעלתי כמו שצריך ובגלל מישהו כמוך ואחרים במערכת נתפר לי תיק ונעשה עוול לי ולמשפחתי. כל מי שמעורב בכל זה ייאלץ לספק הסברים שלא יהיה לו!

נקודה למחשבה בוגי: ב-24.03.16 הפקרת אותי לאחר שפעלתי כמו שצריך וכמצופה מלוחם באירוע מבצעי… תראה 4 שנים אחרי איך הגלגל הסתובב עליך. בתוך כל הקורונה הזאת שמקווה שתעבור ותחלוף מאיתנו במהרה בעזרת השם, עבורי קיבלתי בשורה משמחת. מאחל רק בשורות טובות לכל עם ישראל הגדול והיקר, אמן".

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.