האם החלום האירופי של בית״ר ירושלים יסתיים בשבוע הבא בבורגס? לעיר הנופש הבולגרית, אליה אוהבים הישראלים לצאת לנפוש, תכננו להגיע בסוף השבוע הבא מעל אלף אוהדים כדי לחגוג את העלייה של בית״ר ירושלים לסיבוב השלישי במוקדמות הליגה האירופית, אבל על פי התוצאה והיכולת של בית"ר ירושלים מול , מסע הנופש לבורגס עשוי להסתיים באכזבה גדולה.

הבולגרים הצליחו להשיג את המטרה שלהם במשחק וסיימו ב-1-1 שכולו ניצחון. לבוטב פלובדיב יש שער חוץ יקר מה שאומר כי בית״ר ירושלים חייבת לנצח או לסיים לפחות בתיקו 2-2 ומעלה.

טל כחילה תופס גובה לקראת הנגיחה שהובילה לשער. צילום: עמוד הפייסבוק של בית"ר ירושלים
תופס גובה לקראת הנגיחה שהובילה לשער. צילום: עמוד הפייסבוק של בית"ר ירושלים

הפתיחה הייתה בדיוק כמו ששרון מימר תכנן – שער ראשון בדקות הראשונות במטרה להבקיע את השני ולהימנע מספיגת שער. טל כחילה ניצל טעות חמורה של השוער כדי להבקיע בדקה ה-11 ולתת תחושה שבית״ר הולכת לסגור עניין לקראת הגומלין. אבל, בית״ר כמו בית״ר, שוב חילקה מתנות. בדקה ה-73 סרקאן יוסיין כבש שער שוויון ושינה את התמונה לחלוטין לקראת הגומלין ביום חמישי הבא בבורגס.

בשבועות האחרונים עוסקים במועדון בשאלה מתי ינחת בבית וגן בלם זר איכותי, הבעיה של בית״ר בהגנה גדולה אבל את הקבוצה מבולגריה בית״ר הייתה צריכה לנצח גם עם הסגל הנוכחי. ההחמצות הרבות של עידן ואיתי והיכולת החלשה של שחקני הקישור מעלים את השאלה האם בית״ר ירושלים מסוגלת לשחזר את היכולת מהעונה שעברה בליגת העל. הדחה מוקדמת של בית״ר עשויה לגרום ללחץ במועדון הלחוץ במילא.

המאמן אמר בסיום המשחק: ״הגענו להרבה מצבים והכדור לא נכנס. אני מאוכזב מאוד, לא ציפינו לתוצאה הזאת. אני מסתכל על הדברים החיוביים, כל עוד נמשיך לשחק טוב המצב שלנו יהיה טוב. אנחנו יותר טובים מהם, אנחנו מספיק טובים כדי לכבוש שער בכל משחק״.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.