פרקליטות מחוז ירושלים הגישה הבוקר (א') לבית המשפט המחוזי בעיר נגד בגין ויבוא מסוג GBL המוכר גם כ"", ונגד וליאור ציוני בגין סיוע ליבוא סם מסוכן, יבוא סם מסוכן והחזקת סם מסוכן שלא לצריכה עצמית.

על פי כתב האישום, בחודש ינואר האחרון קשרו השלושה קשר יחד עם סוכני סמויים כדי להשיג סם מסוכן מסוג GBL, הידוע כ"סם אונס", בכמות של 4 ליטר ממדינה באירופה במטרה לייבא אותו בהמשך לישראל. הם ביצעו בדיקה באתרי אינטרנט בהם ניתן לרכוש את הסם, ולאחר שנתקלו בבעיות בהזמנת הסמים דרך הרשת, יצרו קשר עם סוחר מקומי בברלין על מנת לרכוש סם מסוכן מסוג GBL בכמות של ליטר, ופעלו כדי לייבא אותו לישראל. השלושה אף בדקו אפשרות ל"הגדיל" את כמות הסמים ונעצרו בהמשך בגין יבוא סם מסוכן לישראל וסיוע לייבאו, וכן בהחזקתו.

"אתה שם לבחורה 3 מ"ל – היא מעולפת ואתה יכול לאנוס אותה"

בנוסף, כנגד יניב בן עוז הוגשו שבעה אישומים נוספים בגין סחר בסמים מסוכנים מסוגים שונים. בין השאר, הסביר בן עוז לסוכן על פעולותיו של "סם האונס" ותאר את פעילותו: "אין זכר בדם, זה הבעיה של המשטרה תמיד להוכיח ששמו סם האונס… אתה שם לבחורה 3 מ"ל היא מעולפת… אתה יכול לאנוס אותה… ואז כשהיא מתעוררת והיא הולכת למשטרה… אין כלום זו מילה מול מילה…".

צילום אילוסטרציה: Alexandra' Pixabay

 

בתוך כך, המשטרה עצרה בסוף השבוע (ו') חשודה, תושבת אשדוד כבת 35, סמוך ליציאה מתחנת הרכבת באשדוד, אשר על גופה נתפסה כמות סמים גדולה החשודים כהירואין אשר כבר מחולקים למעל 35 מנות המוכנים למסחר והפצה.

השוטרים, אשר תפסו את הסמים מוסלקים על גופה של החשודה מתחת לבגדיה, עצרו אותה לחקירה בתחנת המשטרה בתל אביב, והיא נכלאה בסיומה. בית משפט השלום בתל אביב נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרה עד מחר (ב').

"המשך מאבק המשטרה בנגע הסמים בדגש על עבירות הסחר בסמים אשר מופצים ומרעילים את הרחובות, נמשך כל העת בפעילות נחושה ויצירתית", מוסרים במשטרה.:עוד באותו נושא