הקטין הושפל והותקף ע"י הגננת. אילוסטרציה
הקטין הושפל והותקף ע"י הגננת. אילוסטרציה

השפלות, דחיפות וחבלה של ממש, את כל אלה ספג ילד כבן 6 מצד הגננת שלו. כתב האישום נגד הגננת הוגש לבית המשפט השלום בקריות ע"י פרקליטות מחוז חיפה ומייחס לה  תקיפת ע"י אחראי הגורמת של ממש.

על פי כתב האישום, ביום 14/10/16 תקפה הנאשמת (46) קטין בן 6. הגננת דחפה והוציאה אותו מהמבנה אל החצר, כאשר היא צועקת עליו שאינה רוצה אותו בגן. בעוד הקטין מתחנן בבכי בפניה שתאפשר לו לחזור למבנה. הנאשמת סגרה את דלת הגן והשאירה את הקטין בחצר.

הקטין המשיך לנסות לפתוח את דלת הגן כשהוא מבקש להיכנס אל המבנה, והנאשמת דחפה אותו מספר פעמים מחוץ למבנה ואל עבר המדרגות תוך שהיא שבה וצועקת עליו שהיא אינה רוצה אותו בגן וכי "השומר יבוא לקחת אותו".

בהמשך, הכניסה הנאשמת את הקטין אל המבנה כשהיא מושכת בידו, ובעודו בוכה צעקה עליו בנוכחות יתר ילדי הגן: "תגיד לכולם מה אתה לא רוצה". בהמשך שאלה הנאשמת את ילדי הגן "אתם רוצים אותו?" וילדי הגן השיבו בשלילה. הנאשמת המשיכה ושאלה את ילדי הגן "אתם אוהבים אותו?" והילדים השיבו בשלילה, כל זאת בנוכחות הקטין.

בשלב זה, שוב תקפה הנאשמת את הקטין בכך שמשכה בידו ודחפה אותו אל מחוץ למבנה, כשהיא מטיחה בו שילדי הגן לא רוצים אותו, ושבה ושאלה את הילדים כשהיא עומדת בפתח הדלת האם הם רוצים אותו. משנענתה בשלילה, סגרה את הדלת והשאירה את הקטין בחצר, לאחר רגעים ספורים נכנס הקטין בחזרה אל המבנה. כתוצאה ממעשיה של הנאשמת נגרם לקטין סימן כחול באזור עין ימין.

פרקליטה של הנאשמת, עו"ד משה גלעד: "כל שניסתה לעשות היה להגן על שאר ילדי הגן וגם על הילד עצמו. הגננת מאוד מצטערת וכל מעשיה כוונו לטובה. השאר ייאמר בבית המשפט".

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.