בין משקאות האנרגיה, המשקאות האיזוטונים ומשקאות הבריאות, בשנים האחרונות עולה לו כוכב חדש– Indigo Energy Drink. ביהיפ משווקת את המשקה שיסייע לכם במציאות המודרנית התזזיתית ויעזור לכם להתמודד עם מצבי העייפות, חוסר הריכוז ובפעילות גופנית מאומצת

אשל עזר, יזם ומאמן בתחום השיווק רשתי: "חברת ביהיפ פיתחה את המשקה מתוך הבנה שהעולם המודרני-דיגיטלי בו אנו חיים שואב מאתנו המון אנרגיה. משקה האינגידו מסייע להשיב לנו את האיזון האנרגטי הדרוש".

ביהיפ מציעה פתרון הקצב המהיר של המאה ה-21 מביא עמו שעות עבודה מרובות, שינויים דרסטיים, ריבוי משימות ומחסור בשעות שינה. המציאות הזו, משפיעה בצורה ישירה על גופנו ובריאותו גם אם כלל לא נרגיש זאת. למרות רצוננו העז, להספיק את כל המשימות העומדות לפנינו ביעילות ובמהירות מקסימלית, אנו נאלצים להתמודד עם העובדה שלגוף דרישות משלו. אותם הדרישות, מתבטאות בעייפות רבה, היעדר ריכוז במשימות השונות ומחסור באנרגיה. כך לדוגמא, רק לאחרונה, בסקר שהוזמן על ידי Legal & General הלונדוני נמצא כי 42 אחוזים מתוך 5000 הנשאלים העידו על כך שחוסר שינה היא הדאגה הבריאותית הגדולה ביותר שלהם.

יחד עם זאת, הקדמה גם תרמה לנו להבין, כי לניהול אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית, יש השפעה רבה על מצבנו הבריאותי והנפשי. "מתוך ההבנה, כי המציאות המאתגרת מצריכה מאתנו מציאת פתרונות יעילים, איכותיים ונגישים, פיתחנו את אינדיגו – משקה אנרגיה, כתוסף תזונה שיעזור לנו במצבי התשישות", טוען אשל עזר. "החומרים שאנחנו מכניסים לגופינו הם אבני הבניין שלנו בעזרתם אנו בונים את התאים, מחזקים את הרקמות ודואגים לשימור הגוף ולפעילות תקינה של המערכת. תזונה מאוזנת היא בסיס לבריאות, לאיכות חיים טובה ולמיצוי הפוטנציאל האישי".

מידע נוסף בעמוד הפייסבוק של ביהיפ

הפתרון של ביהיפ  למציאות המאתגרת

לאחר שנים של דיון סביב בריאותם של משקאות האנרגיה, התאמתם לצריכת של קהלים שונים והחשש הבריאותי שהתלווה אליהם, הצליחה חברת b:hip לפתח עבורנו, הציבור הרחב, משקה אנרגיה ללא תוספים מלאכותיים שיעילותו הוכחה פעם אחר פעם. מדובר בפורמולה 100% צמחית המכילה מגוון של רכיבים טהורים, איכותיים ונקיים המשתלבים זה עם זה בסינרגיה מושלמת ומספקים לגוף אנרגיה – כאן ועכשיו. מיותר לציין כי המשקה אינו כולל תוספים שהשפעתם הבריאותית אינה ידועה ועשויים להזיק בצריכה עודפת. ביהיפ פיתחה את המשקה מתוך ההבנה שהעולם הדיגיטלי בו אנו חיים שואב מאתנו המון אנרגיה, אותה אנרגיה לה הגוף זקוק בכדי לנשום, לדבר, לרוץ, לנהוג וכן גם לשבת מול המחשב. אשל עזר, היזם והקואצ'ר טוען כי: "בין אם מדבור בזריקת מרץ השכם בבוקר או סתם בערב כשרוצים רק עוד כמה שעות כדי להשלים את כל מטלות היום – עשו לעצמכם טובה גדולה ובמקום לשתות עוד כוס קפה שהשפעתה תתפוגג במהרה או צריכת משקאות אנרגיה תעשייתיים שגדושים בחומרים שמזיקים לבריאות, נסו את האינדיגו – משקה אנרגיה טבעי, בריא ואיכותי שייתן לכם את ה-"BOOST" הנדרש".

אך לא רק, יחד עם הסיוע כנגד העייפות, משקה האינדיגו תורם גם לריכוז, למיקוד ושמירה על האיזון הורמונלי בגוף האדם. מחקרים שונים בעולם מעידים על שכיחות בעיות של קשב וריכוז בקרב של עד 15% מהילדים בגיל בית הספר. יחד איתם, מחקרים נוספים מראים כי שינויים תזונתיים ביחד עם תוספי תזונה עשויים להיות יעילים בסיוע התופעה. כך, שמעבר לתזונה נכונה האינדיגו  גורם לשיפור משמעותי בהתנהגות ובביצועים קוגניטיביים. "כשפתחנו את משקה האינדיגו, חפשנו משהו שיהווה תחליף ראוי וטבעי לתרופות המהונדסות-כימיות", מסביר אשל עזר. "לצמחי המרפא השפעה חיובית על קשב וריכוז ויעילותם כתוספי תזונה תורמת רבות".

אז מהיכן הביאו בי היפ את משקה האינדיגו? המשקה, שהגיח אלינו לפני כ-6 שנים לאחר מחקרים וניסויים רבים, פותח על ידי חברת b:hip הידועה בארצות הברית כאחת החברות המובילות וכחברה המספקת מוצרי בריאות אותם צורכים מאות אלפי בני אדם ברחבי העולם בתדירות יום-יומית. "החברה, שהגיעה עם תגלית משקה האינדיגו גם לישראל ראתה לנגד עיניה את המטרה  להרכיב משקה שאיננו מכיל חומרים משמרים, כימיקליים, צבעי מאכל ושאר רכיבים שפשוט מזיקים לנו", מסביר לנו אשל עזר. "מדובר בחברה שבחרה להסתכל על כל היתרונות שקיימים בעולם האורגני בו אנו חיים ופשוט לקחת את זה צעד אחד קדימה".

הרעיון העומד מאחורי החברה המצליחה, המוכרת גם כשיווק רב-שכבתי (MLM), הולך ותופס בשנים האחרונות מעמד כעסק רציני ולגיטימי בעולם. השיטה מאפשרת לאנשים רבים לבנות תוכנית מגירה (PLAN B) על מנת לייצר הכנסה נוספת ואפילו להגשים חלומות, תוך סיכון נמוך ובהשקעה לא גדולה. אז במה בעצם מדובר? חברת בי היפ פועלת על בסיס השיווק רישתי והיא למעשה שיטת שדומה לזכיינות, שבה חברת האם מעניקה לכל אחד, ללא הבדל דת, גזע ומין וללא כל צורך בניסיון קודם את האפשרות לרכוש סוג של "זיכיון" למכירת המוצרים ולמכירת "זיכיונות" נוספים. לאחר ההצטרפות לחברה, ה"זכיין" החדש מקבל מוצרים שאותם הוא יכול למכור מיידית באחוזי רווח גבוהים. בנוסף הוא יכול למכור "זיכיונות" נוספים לאנשים נוספים ולהרחיב את מעגל ההכנסה שלו, כך שהוא לא תלוי רק במכירות שהוא מייצר באופן אישי. "כל התהליך בחברה מלווה במערך הדרכה איכותי, ליווי צמוד ומערכת אינטרנטית ממנה הוא מנהל את העסק החדש שלו מבלי שהוא צריך להתעסק עם מלאים, משלוחים והנהלת חשבונות. את כל זה חברת האם עושה עבורו" מסביר אשל עזר. "האפשרויות הן כה מגונות עד כדי כך שמפיץ יכול להרחיב את העסק שלו למדינות בחו"ל בהן חברת האם פעילה ומוצריה מאושרים בהן ע"י משרדי הבריאות באותן המדינות, וכל זאת ללא עלות נוספת. אני לא מכיר הזדמנות כל כך מסודרת בשיטת "המפתחות בפנים" בעלות כל כך נמוכה".

לחצו כאן כדי לקבל עוד מידע על ביהיפ ומשקה האינדיגו

אז נכון, למשקאות האנרגיה אין תדמית מזהירה. שני עשורים לאחר שהגיעו לישראל, משקאות האנרגיה הראשונים, עדיין לא שככה הפופולריות שלהם במתחמי הבילוי השונים. אולם עתה מתברר כי משקאות אלה גם עלולים להוביל את הלוגמים לחוויה מטלטלת בחדר המיון. לפי דו"ח המנהל האמריקאי לחומרים מסוכנים ושירותי בריאות הנפש (SAMHSA) שהתפרסם באחרונה, במשך ארבע שנים גדל פי 14.2 מספר הפניות לבתי חולים בארה"ב המיוחסות למשקאות אנרגיה – מ-1,128 אשפוזים בשנת 2005 ל-16,053 בשנת 2008.

אך חשוב להבין ולציין כי האינגידו של בי היפ הוא אינו משקה אנרגיה מלאכותי כפי שאנו מכירים במדפים בסופרים או בפיצוציות אלא, הוא מכיל בתוכו מגוון מזונות ״סופר פוד״ במיצוי המרכוז ביותר. אותם המרכיבים הידועים כ"מזונות על" מספקים לגוף כמות גבוהה של אנרגיה, מגוון של רכיבים חיוניים ומאופיינים בתכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-סרטניות עוצמתיות. אינספור מחקרים נעשו על אותם מזונות על שנמצאים על המדפים בחנויות הטבע במגוון של פורמולות מרוכזות. אשל עזר: "משקה אינדיגו מכיל את כל אותם מזונות בפורמולה אחת מנצחת כך שהגוף שלכם נהנה מהם במשקה אחד- טעים, מרענן, טבעי ונקי מרעלים ומסייע לכם בשינוי אורח החיים".  


טבלה המשווה את מרכיבי המשקה אל מול המתחרים

"בריאות, גוף מאוזן, אורח חיים בריא, גוף חטוב וחזק, מערכת חיסונית יציבה –  אלו ועוד נכנסו למודעות של רבים מהאנשים כאשר המטרה אותה אנו רואים לנגד עינינו היא להפוך את הגוף שלנו לבריא יותר, נקי מרעלים ומאוזן אנרגתי", מסביר אשל עזר. "על ידי שמירה על התזונה נכונה, ביצוע פעילות גופנית והימנעות מעישון נוכל להשיג  את רצוננו ולייצר את השינוי המיוחל. אין לי כל ספק, שמשקה האינדיגו, לצד סל המוצרים הנוסף המופק על ידי חברת בי-היפ: אבקת החלבון – "פיוזן" וליין מוצרי הקוסמטיקה – "MOL&B" יסייעו לנו להגשים את ייעדנו לחיים טובים ומלאים יותר"

לפרטים נוספים היכנסו לדף הבית של ביהיפ או לחצו כאן.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20