פרקליט המדינה שי ניצן (פלאש 90)
, . צילום פלאש 90

פרקליט המדינה, שי ניצן, התייחס היום (ג’) בכנס העיתונות באילת לפרשת הצוללות. “גם היום אין חומר ראיות שמצדיק של בתיק 3000 כחשוד”, הוא הבהיר.

לדבריו, חקירת המשטרה בפרשת הצוללות וכלי השיט צפויה להסתיים בקרוב והחומר יועבר לבחינת הפרקליטות. ניצן הוסיף כי חקירות נתניהו בתיקים 1000 (פרשת המתנות) ו-2000 (השיחות עם מוזס) גם הן לקראת סיום וכי נתניהו ייחקר מספר פעמים נוספות.

על חוק ההמלצות, שעבר אמש בקריאה ראשונה בכנסת, אמר ניצן כי “גם בנוסח המרוכך שלו, החוק הזה בעייתי”. לטענתו החוק יפגע בעבודת הפרקליטות ולא ברור כיצד הוא משרת את הציבור.

“בהחלט יש תחושה של מתקפות מצד גורמים שונים על מערכת אכיפת החוק כמו המשטרה, הפרקליטות וגורמים אחרים”, טען פרקליט המדינה. “שום דבר לא ירתיע אותנו. אנחנו נמשיך להיאבק בשחיתות. מדינה מושחתת היא זו שלא נלחמת בשחיתות, מדינת ישראל אינה מושחתת”.

כזכור, בשבוע שעבר נחקר רה”מ נתניהו בפעם השישית בתיקי 1000 ו-2000 ועומת עם הראיות שנאספו בעקבות שורה ארוכה של עדויות וחקירות בחודשים האחרונים. הוא צפוי להיחקר עוד כפעמיים. גורם בכיר המקורב לחקירה הבהיר כי עד כה נתניהו לא הצליח להפריך את החשדות נגדו.

לאחר חקירתו השישית כתב נתניהו ברשתות החברתיות: “גם הערב אני בטוח לחלוטין: לא יהיה כלום, כי לא היה כלום”.

רה"מ בנימין נתניהו אמש בישיבת סיעת הליכוד. צילום: פלאש 90
רה”מ אמש בישיבת סיעת הליכוד. צילום: פלאש 90
בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.