צילום: Pixabay

 

עורך דין העוסק בדיני תעבורה יכול לסייע לרבים מנהגים והולכי הרגל במידה רבה, בשלל מקרים: החל ממקרים של קנסות כבדים, חקירות בשל עבירות תנועה או תאונת דרכים, במקרים של שלילת רישיון, במידה והוגש כנגד נהג כתב אישום ועוד.

ואכן לצערנו מדינת ישראל נחשבת במקומות הראשונים בכל הנוגע לתאונות דרכים בעולם, מה שהופך אותנו למדינה נחשלת שבה רבים הנהגים נשפטים או מואשמים בעבירות של נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול, פגיעה בהולך רגל, מעורבות בתאונות קשות, נהיגה במהירות מופרזת ושלל עבירות תנועה קשות וקלות שהעונשים שניתנים בעקבותיהם ניתנים על ידי בתי המשפט לתעבורה.

בשל כל אלה ישנם לא מעט אנשים אשר מחפשים עורך דין תעבורה אשר יכול לסייע בשלל מצבים שנועדו לייצג את הלקוח ולהקל בעונשו או להוציא אותו חף מפשע, בזמן שבבחירת עורך דין מסוג זה יש לשים לב כי הוא מקנה כמה שירותים חשובים ביניהם:

ייעוץ –\ שימו לב כי עורך הדין יכול לסייע לכם בייעוץ בזמן חקירה והוא זמין ויכול להגיע לתחנת המשטרה במידה ונלקחתם לחקירה בעקבות תאונה אשר בה הייתם מעורבים.

ייצוג בבית המשפט ופסילות של קצין משטרה – חשוב שעורך הדין יקנה לכם ייצוג טוב בבית המשפט בים אם אתם חשודים או נאשמים.

ייעוץ והתמחות במקרים של תאונות 'פגע וברח' – אחת התופעות הקשות והמוקצות שישנם במדינה הן תאונות פגע וברח בהן הנוסע עזב את זירת התאונה וברח ממנה ללא תיעוד או סיוע לנפגע. במקרים כאלה החוק מחמיר מאד עם הנהג הפוגע, ולכן חשוב שתמצאו עורך דין העוסק בתחום.

סיוע במקרים של נהיגה בשכרות – שימו לב כי עורך הדין יכול לסייע לכם בייצוג מול בית המשפט במקרים של האשמה של נהיגה בשכרות. במקרים כאלה חשוב שעורך הדין יוכל לסייע לכם לקבל את העונש הקל ביותר, תוך החזרת הרישיון תוך זמן קצר.

ייצוג במקרים של עבירות מהירות – גם עבירות מהירות הן כאלה שנחשבות חמורות והן עלולות להוביל לשלילת רישיון ולעונשים המקובלים על פי חוק. לשם כך יש לאתר עורך דין תעבורה מנוסה ומקצועי שימצא את הדרך להקל עליכם בעת המשפט.

שלילת רישיון – שלילת רישיון היא פעולה אשר ננקטת בשל מגוון סיטואציות ביניהן: עבירות תנועה, דוחות משטרה רבים וגם בשל בעיות רפואיות פיזיות או נפשיות. על מנת להסדיר את קבלת הרישיון שלכם מול ועדות העוסקות בתחום, יש לפנות לעורך דין תעבורה לקבלת ייעוץ וייצוג. יש לציין גם את שיטת הניקוד אותה מנהלת משרד הרישוי וגם לה אמצעי תיקון שונים כגון – התלייה של הרישיון מנהלית.

לסיכום, עבירות תנועה שגוררות אישומים שונים ולכן הן כאלה חשוב לקבל ייצוג והגנה בגינן. אז אם גם אתם נמצאים בסיטואציה כזאת, זה הזמן לבחור עורך דין מנוסה, מצליח, מקצועי וכזה אשר יוכל לדאוג לאינטרסים שלכם במהירות.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20