צילום: יוסי ופליקס דלתות

כאשר מדובר על עיצוב הבית, מדובר על כל מה שכולל חלל הבית. כיום ידוע שבתהליך עיצוב פנים של הבית, כולל מתן תשומת לב ראויה גם לדלתות של הבית. כיום ניתן למצוא דלתות כניסה במבצע, אשר יהוו את דלתות איכותיות וחזקות מחד ודקורטיביות ויוקרתיות מאידך. כאשר מדובר בתהליך שיפוץ של הבית ולא בתהליך בניית בית חדש, הלא שלא פעם במקום להחליף את הדלת הקיימת בדלת אחרת דקורטיבית יותר, ניתן להשתמש בפתרונות אחרים וזולים יותר.

חשיבותן של דלתות הבית

בעבר, דלתות הבית היו דבר בסיסי ונחוץ לכל בית, שמטרתו היא ליצור את התיחום בין הפנים אל החוץ, לבודד את פנים הבית מרעשים חיצוניים, להוות את הגורם המבטח את הבית מפני חדירה של גורמים עוינים חיצוניים ועוד. לכן, בעבר דלתות הבית היו נבחרות בהתאם לחוזק שלהן וליכולת שלהן לממש את ייעודן בלבד. מיותר לציין שלא הייתה חשיבות כלל לממד הדקורטיבי הנוגע לדלתות. אולם כיום, ידוע לכל מעצב פנים ולכל אדם המעצב את ביתו, כי יש ערך וחשיבות רבה לדקורטיביות של הדלתות. לכן, בתהליך שיפוץ כולל של בית, לא מעט אנשים מעוניינים להחליף גם דלת ביתם לדלת דקורטיבית ומרשימה. אולם, מדובר בדבר שכרוך בהשקעה כלכלית משמעותית. כיום, הענקת מראה חדש ודקורטיבי לדלתות הבית איננו חייב להיות כרוך בהחלפת הדלת כולה. באמצעות ציפוי מגנט לדלת ניתן להפוך כל דלת לדלת יוקרתית, איכותית, יפה ומעוצבת מאין כמותה, במינימום מחיר וזמן.

כיצד בוחרים טפט לדלת?

אם החלטתם לרכוש דלת חדשה להחלפת הדלת הקיימת בביתכם או עבור בית חדש המצוי בתהליך בנייה, הרי שכיום ישנם לא מעט סוגים של דלתות בהן תוכלו לבחור. כך למשל, תוכלו למצוא דלת פלדלת במבצע המהווה דלת יוקרתית, דקורטיבית, איכותית וחזקה. אולם, אם אין לכם את התקציב הנדרש עבור החלפת הדלת הקיימת בביתכם ואתם מעוניינים להפוך אותה לדקורטיבית וייחודית, הרי שכיום תוכלו למצוא לא מעט סוגים של טפטים לדלתות מכל סוג. טפט לדלת יש לבחור על פי סוג הדלת, סגנון עיצוב הבית כולו, איכות הטפט ועוד. אם יש לכם דלת מסוג פלדלת, תוכלו למצוא כיום טפט לדלת פלדלת איכותי, מעוצב ויוקרתי, שיהפוך את הדלת שלכם לדלת מעוצבת ומושלמת.

אם אתם תוהים היכן תמצאו את הטפטים המיוחדים ביותר שיהפכו את הדלת שלכם לדלת מעוצבת ויוקרתית מאין כמותה, הכירו את חברת pickdoor אשר הוקמה על ידי יוסי ופליקס אשר עבדו שנים רבות כמנעולנים וגילו כי מרבית הדלתות בנאליות ודומות במראה שלהן, החליטו לשדרג את המראה של כל דלת באמצעות התאמת חיפויים דקורטיביים שונים לדלתות. יוסי ופליקס יתאימו לכל לקוח את פתרון החיפוי הטוב ביותר עבור דלתו בהתאם לתקציבו ולרצונו.

כתיבת התוכן ופרסום הכתבה נעשה ע"י חברת אוצר מילים המספקת שירותי קופירייטינג לעסקים.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20