No Tag To Print

קורונה
צילום: netcarshow.com

איך שוכרים רכב בישראל?

אחת מהאפשרויות הכדאיות יותר בתחום התחבורה נוגעת להשכרת רכב לפרקי זמן שונים. "קל אוטו" מהווה את אחת החברות המובילות בתחום השכרת רכב בישראל תוך שימת צרכי הלקוחות במרכז.

ביקור באתר האינטרנט ובסניפי "קל אוטו", הפזורים ברחבי הארץ, יוביל אתכם להכיר מקרוב את מגוון האפשרויות, יחד עם מחירים נוחים ורמת שירות מובילה בכל הנוגע לאופציית השכרת רכב בישראל.

מהן מגוון אפשרויות השכרת רכב שמציעה "קל אוטו"?

בקל אוטו בנו ללקוחות מנגנון נוח ופשוט שבו ניתן לבחור את חבילת השכרת רכב הטובה ביותר המעניקה אפשרויות בחירה מגוונות בין מספר דגמי רכבים, מספר הנוסעים ברכב ומשך תקופת ההשכרה. מנגנון החיפוש יאפשר לכם לבחור, בין היתר, ברכבים קטנים המתאימים לאדם בודד או זוג, השכרת רכבים גדולים של עד שבעה נוסעים, השכרת רכבי שטח לטיולים, השכרת רכבים מסחריים עבור שינוע ציוד וסחורה ועוד. את הרכבים ניתן להזמין ולקבל באופן מידי.

מנגנון החיפוש מאפשר לכם כמובן לבחור את טווח ימי שכירות הרכב המתאים לכם. בין אם מדובר על מספר ימי עבודה בו אתם זקוקים לרכב ותשכירו את הרכב רק לשבוע או אם אתם זקוקים לו רק  לסופי שבוע וימי חג בהם אתם מתכננים לבלות מחוץ לעיר. השכרת הרכבים עבור תיירים וישראלים המגיעים ארצה לרגל חופשה יכולה להיות ארוכה ככל הנדרש או קצרה ומותאמת לצורככם ככפפה ליד. כמו כן, חבילת ההשכרת  הרכבים ב"קל אוטו" כוללת כיסוי ביטוח על תאונות וגניבות בכדי שתוכלו לנסוע בראש שקט וללא דאגות.

פריסת רכבים ארצית לנוחיותכם

קל אוטו היא דוגמא מובהקת עם פריסה של כ-15 סניפים בכל הארץ, מהגליל העליון בסניף צומת כח ועד הסניף הדרומי ביותר באילת. פריסת הסניפים הארצית של "קל אוטו", כוללת כמובן גם את סניף תל אביב וסניף נתב"ג, מאפשרת ללקוחות החברה גישה זמינה וקלה להשכרת רכב בכל נקודה בארץ.

בנוסף לכך, ב"קל אוטו" מכירים בביקוש המתרחב של השכרת רכב בתל אביב ובערי גוש דן הסמוכות לה, בה צעירים רבים כמו גם תיירים ואנשי עסקים נהנים מאפשרויות השכרה נוחות וכדאיות. לכן נפתח סניף בגולומב בתל אביב, הממוקם צפון מערבית למחלף קיבוץ גלויות המאפשר גישה מהירה לאיילון צפון ודרום, לכביש 1 לכיוון ירושלים ולכביש 2 לכיוון צפון.

בשל הביקוש הרב להשכרת רכב בתל אביב, ניתן ליהנות ממגוון רחב של רכבים להשכרה. חשוב לציין, שהסניף בתל אביב ערוך להעניק שירותי השכרת רכבים בישראל באופן מידי, גם אם לא קבעתם לעצמכם תאריכים מבעוד מועד. הסניף פתוח בימי ראשון עד שישי, כשביום שישי מתאפשרת השכרת רכבים עד שעות הצהריים.

השכרת רכב לאנשי עסקים

במסגרת שירותי השכרת הרכב נהנים לקוחות העסקיים של קל אוטו מאפשרויות מגוונות של השכרת רכבי מנהלים לתקופות ייעודיות של ימים ספורים ועד חודשים ממושכים. עבור אנשי עסקים ישראלים וכאלו המגיעים מחו"ל, המגוון הרחב של הרכבים וגמישות ההשכרה מאפשר איסוף הרכב בנתב"ג, הופכת את "קל אוטו" להיות הבחירה הברורה בנוגע להשכרת רכב בישראל.

השכרת רכב לסופי שבוע

סופי שבוע רבים מזמינים אותנו לצאת ולחרוש את הארץ. לא מדובר רק על ימי הקיץ החמים, אלא גם בעונות הביניים ואף בסופי שבוע חורפיים שגם בהם ניתן לצאת ולטייל. מעבר לכך, צעירים רבים ומשפחות המעדיפים לא להחזיק רכב צמוד, עושים שימוש רחב באפשרות של השכרת רכב לסופי שבוע, המאפשרת להם לנסוע ולבקר חברים וקרובי משפחה רחוקים.

ניתן לשכור את הרכבים לסופ"ש קצר או ארוך לפי נוחיותכם ובהתאם לכיסכם. בקל אוטו מבינים כי לעיתים אתם זקוקים לרכב רק לפרק זמן קצרים, לכן תוכלו להתאים את הרכב ואת זמן ההשכרה לפי הצרכים שלכם.

השכרת רכב בישראל למטרות שונות

בין אם אתם אנשים פרטיים, אנשי עסקים או אנשי מקצוע, אצלנו תוכלו למצוא מענה לכל מבוקשכם. אם אתם זקוקים למסחריות בכדי לשנע ציוד, או שאתם רוצים להסיע מספר רב של אנשים ברכב אחד, לנו יש פתרונות להכל.

בלחיצת כפתור תוכלו לבחור את הרכב המתאים לכם לאיזה פרק זמן שתזדקקו לו, בחברה שואפים להפוך עבורכם את מלאכת השכרת הרכבים בישראל לקלה, פשוטה ונעימה. בין אם תזמינו מאתר החברה או בין אם תפגשו עם הצוות מסביר הפנים שלנו אשר יקבל אתכם עם חיוך ותודעת שירות מהטובות בארץ בכדי שתוכלו להגיע לסניף ולצאת במהרה עם הרכב ששכרתם אל היעדים ובעתיד גם תחזרו אלינו שוב ושוב.