גם מערכות יחסים שנשענות על אהבה ועל חיבור מוצלח נקלעות לעתים לקשיים. במצב שכזה כל קונפליקט עלול להתדרדר במהירות לכדי משבר של ממש. התוצאה: איכות חיים ירודה וסכנת פרידה למרות הבסיס האיתן והנזקים שעלולים להיגרם לכל בני ובנות המשפחה. סיוע מאיש מקצוע מנוסה עשוי להיות ההבדל בין פגיעה בלתי הפיכה לבין שיקום היחסים וחזרה למסלול של הרמוניה, שלווה ונחת. כדי להתחיל ולעבוד על השינוי, אתם מוזמנים לפנות אל אהרן אבידן – מאמן אישי.

המכשולים שמקשים על כל מערכת יחסים

מערכות יחסים ארוכות טווח הן דבר דינמי מטבעו. כשהעולם סביבנו משתנה בקצב מהיר, וכשהנסיבות של החיים שלנו מכתיבות תמורות רבות, אנחנו לא יכולים להישאר אותו אדם שהיינו כאשר רק הכרנו את בן/בת הזוג. כשמוסיפים על כך בגידות (וגם "רק" חשדות להפרת אמון מצד אחד מבני הזוג), קשיים כלכליים, חילוקי דעות לגבי הדרך שבה נכון לגדל את הילדים, שינויים משמעותיים בתפישת החיים של אחד הצדדים (בעל שמתקרב לדת, אישה שעוברת לטבעונות וכו') ואת השחיקה הבלתי נמנעת – אין פלא שזוגות רבים חווים מצוקה. הבסיס לפתרון הוא היכולת לראות את המציאות מבעד לעיני הזולת, והשכבה ההכרחית הנוספת היא תקשורת פתוחה ומקרבת. קואצ'ר מיומן עוזר לזוגות במשבר לפתח את היכולות הנ"ל.

אימון זוגי ואישי גם יחד

משבר בזוגיות והתמודדות אתו הוא גם הזדמנות מצוינת להעצמה אישית, על בסיס התהליך שעוברים עם קואצ'רים מנוסים. חשוב לזכור שבמקרים רבים, מעבר למכשולים המשותפים שמטלטלים את מערכת היחסים, ישנם גם קשיים אישיים שעלולים לחבל בקשר. כולנו מביאים אתנו למערכת הזוגית מטעני עבר, שבחלק מהמקרים הם רבי עוצמה, לרוב בלי להיות באמת מודעים אליהם.

אותם מטענים גורמים לנו להתנהל בדרך שלא בהכרח משרתת אותנו, ובפרט פוגעת בזוגיות ובמשפחה. הפניית תשומת הלב והדגשת חופש הבחירה שיש לנו בין דפוסי פעולה רבים ולאו דווקא היצמדות לאלה המוכרים תורמות גם הן לפתרון הקונפליקטים בזוגיים ומשפרות את החיים גם בתחומים אחרים.

ניסיון מגוון, הבנה מעמיקה במבנה נפש האדם

על-מנת שהתהליך יניב מקסימום תועלת חשוב לפנות לאיש מקצוע שמתמחה בפתרון משברים בזוגיות. אהרן אבידן הוא מאמן בעל ניסיון רב והבנה מעמיקה מאוד באופי האדם. בנוסף להכשרות הרבות בתחום הקואצ'ינג, צבר אהרן ידע רחב היקף בתחומים נוספים שמשיקים לזוגיות, ידע שבא לידי ביטוי במסגרת כל אימון לזוגיות מיטיבה. אם גם אתם מעוניינים ליהנות ממערכת יחסים שכולה הרמוניה, העצמה הדדית ושמחת חיים, מוזמנים לפנות אליו בטל' 072-33-80-817


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.